Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Recommended Posts

ATENTIE!

Anuntul este postat pentru un prieten care are acces limitat la internet, in consecinta detalii mai multe se pot obtine la telefon.

Multumesc pentru intelegere.

Honda CBR 600 RR

An: 2003,

Km parcursi: 30000 km.

Motocicleta are toba Arrow, are uleiul schimbat (motul), filtru ulei schimbat, antigel schimbat (motul), semeringuri furca schimbate (ulei, praf - ariette), pregatita pentru sezon.

Pret vanzare: 3550 euro.

Telefon: 0767811765

post-13161-0-14903700-1304180555_thumb.j

post-13161-0-48344500-1304180572_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Daca esti interesat intr-adevar, suna. Nu de alta, dar suni proprietarul motocicletei (cel care a postat nu e proprietarul). Nu ar fi mai corect sa tratezi cu el decat prin intermediar? :mellow:

Nu mi-o lua in nume de rau, dar totusi, daca si in ziua de azi se mai pune probleme unui telefon... Suna, discuta, eventual incearca sa faci un targ, 2800 acuma si restu cand faceti actele sau in rate. Cum crezi tu.

Sper sa ajungi sa iti cumperi motocicleta pe care o doresti. Bafta! :beer:

Link la postare

pai nu vad rostul sunatului ...am spus ce anume ofer, daca este tentanta oferta pt vanzator atunci o sa-l contactez ..

Rostul sunatului este acela de a discuta direct cu cel care doreste sa vanda motocicleta nu cu mine.

Daca era sa raspund eu ofertei tale, raspundeam cam asa: "28 de sute?! ce e alea?!"

Sincer, la un pret de 3550 euro, sa oferi doar atat...

Bafta la achizitia motocicletei dorite.

Numai bine!

Link la postare

eh ...din spusele tale , reiese si un lucru adevarat :) intradevar e o suma mica , si mare...cea pe care o negociez eu ,tocmai deasta n-as dori sa deranjez proprietarul ...si mi-a fost mai la indemana sa iti spun tie , sa-i pui o intrebare..si in cazul in care este tentat de ceea ce aude , o sa`l sun ...

Link la postare

da luati-va frate 2005, ce va opreste? nu va inteleg de ce comentati pretul... baiatu atat vrea pe motorul lui atat cere.

frumoasa jucaria, bafta la vanzare.

Link la postare

Briz esti in plus comentam pt ca este mult prea mare si chiar daca am fi interesati...nu putem sa dam pe o motoreta cat nu face,VEZI DE TREABA TA REPET,nu ti.o incercat aiurea...aici ca nu tine.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.