Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

classalex

vand Vand Yamaha Yzf R6 Impecabila

Recommended Posts

Se vinde Yamaha YZF R6,an de fabricatie 2008,cu 13.000Km.Carenaj original,intretinuta cu revizii la zi.La dotari,are evacuarea Leo Vince,parbriz Ermax,stop led cu semnale incluse,plus cele originale,suportul de numar rabatabil,gume schimbate recent,crash-paduri Rizoma,ulei plus filtru schimbat acum 100 de kilometrii.S-a ajuns la vanzarea motocicletei dintr-un motiv neasteptat,ea fiind pregatita de acest sezon.Pretul reflecta starea tehnica optica,plus intretinerea ei.Persoana de contact Adrian,Nr de contact:0724335767.Pret:6300E.Mai multe detalii,folositi telefonul cu incredere,vanzatorul nu foloseste internetul.

post-4441-0-50516000-1304363816_thumb.jp

post-4441-0-99577200-1304363828_thumb.jp

post-4441-0-10167100-1304363837_thumb.jp

post-4441-0-38388300-1304363853_thumb.jp

post-4441-0-47928900-1304363865_thumb.jp

post-4441-0-53346900-1304363877_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nasol moment... :( ..imi pare rau pentru pierdere.am vrut sa spun ca diferenta dintre pretul cerut si pretul oferit era foarte mare ...sper sa iti gasesti motorul sau macar pe cei care l-au sutit..asfalt uscat

Link la postare

Mda... deci motocicleta asta e teribil de suspecta.

In primul rand spune in anunt ca gumele sunt schimbate recent, pe bikeshop spune chiar ca sunt la 95% cand ele sunt la un maxim de 50%, pneul spate are DOT 2808... cum o fi ala schimbat recent eu nu stiu, probabil pneurile de le avea motocicleta inainte au fost schimbate cu aceastea care sunt acum pe ea second hand... Pneul de pe fata are mici crapaturi in zona profilului, indiciu clar de imbatranire al gumei.

Plus situatia extrem de complicata a motocicletei, pe care nu o poate vinde proprietarul, o va vinde ba mama lui, ba fratele, ba prietena acestuia cu procura... numai si numai povesti.

Uitase, motocicleta impecabila dar are oglinda dreapta fata zgariata, idem semnalul dreapta fata, plus multe alte mici ciobituri la sa, mai exact la cea a pasagerului.

De evitat acest anunt de catre cei care nu au vreme de pierdut. :thumbdown:

Link la postare

Mda... deci motocicleta asta e teribil de suspecta.

In primul rand spune in anunt ca gumele sunt schimbate recent, pe bikeshop spune chiar ca sunt la 95% cand ele sunt la un maxim de 50%, pneul spate are DOT 2808... cum o fi ala schimbat recent eu nu stiu, probabil pneurile de le avea motocicleta inainte au fost schimbate cu aceastea care sunt acum pe ea second hand... Pneul de pe fata are mici crapaturi in zona profilului, indiciu clar de imbatranire al gumei.

Plus situatia extrem de complicata a motocicletei, pe care nu o poate vinde proprietarul, o va vinde ba mama lui, ba fratele, ba prietena acestuia cu procura... numai si numai povesti.

Uitase, motocicleta impecabila dar are oglinda dreapta fata zgariata, idem semnalul dreapta fata, plus multe alte mici ciobituri la sa, mai exact la cea a pasagerului.

De evitat acest anunt de catre cei care nu au vreme de pierdut. :thumbdown:

up nu zici ca te-ai sucit pt 300e ...:)) moto valabil

up nu zici ca te-ai sucit pt 300e ...:)) moto valabil

in conditiile in care negociasem deja toate conditiile da na... asta ca sa fie mizeria completa

Link la postare

incepand de azi proprietaru este acasa ... asadar actele se pot face direct cu el fara vro- ''science fiction'' de procura notariala

VANDUTA ............!!!!!!!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.