Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

coolmanx

vand Vand Pinioane Lant Noi Noutze 220 Ron Yamaha R1 2004-2006, Fz-1 Fazer 2006, Fj1100/1200/mt01

Recommended Posts

Made in Thailanda scrie pe foaie.Eu stiam ca se fac si in Taiwan.Nu induce in eroare mai ales ca scrie si pe eticheta.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Made in Thailanda scrie pe foaie.Eu stiam ca se fac si in Taiwan.Nu induce in eroare mai ales ca scrie si pe eticheta.

asa sunt toate domnu' comentator din epoca primitiva - facute sub licenta ca e mai ieftina mana de lucru la maimutze! calitatea e aceeasi ca si in Japan, plus ca la pretul la care le vand pt cineva care are nevoie sunt pomana curata.

Link la postare

As vrea sa cred si eu ce incerci sa spui,dar nu merge.Am montat asa ceva pe un Fzr dupa 40 de mii cu kit japonez.Dupa un sezonpinioanele si lantul Rk au trebuit schimbate in doar 10 mii km,desi au fost intretinute.Nu mai vorbi daca nu stii.Am corectat doar ceea ce ai scris cu privire la origini.Vezi ce spun si altii despre calitatea Jt.

Link la postare

As vrea sa cred si eu ce incerci sa spui,dar nu merge.Am montat asa ceva pe un Fzr dupa 40 de mii cu kit japonez.Dupa un sezonpinioanele si lantul Rk au trebuit schimbate in doar 10 mii km,desi au fost intretinute.Nu mai vorbi daca nu stii.Am corectat doar ceea ce ai scris cu privire la origini.Vezi ce spun si altii despre calitatea Jt.

JT e o firma f buna! Majoritatea prietenilor au pinioane de la ei...Nu inteleg de ce imi faci antireclama la un anunt pt piese noi si recomandate de mai multe voci pe forumul Yamaha r1? Nu ma ajuti cu nimic si induci in eroare si alte persoane. Din respect pentru sine eu zic sa vb doar cand esti ntrebat sau daca vrei lamuriri sau sa dai un sfat trimite PM altfel te autointitulezi bagator de seama shef si de un f mare prost gust!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.