Mergi la conţinut

merita


alexrider

Recommended Posts

Am luat de curand pernmisul categ A1 si vreau sa stiu daca este bine sa-mi cumpar o aprilia rs de 125 ,merita banii la sh.

Am gasit o oferta

Motor aprilia rs 125 cu 20000km parcursi. pistonul are 1500km ,anul motorului este 2003,cere pe ea 2000 de euroi. MERITA ??

Daca mai stiti ceva de vanzare scrietimi aici sau pe azenkel@tahoo.com

:ph34r:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat de curand pernmisul categ A1 si vreau sa stiu daca este bine sa-mi cumpar o aprilia rs de 125 ,merita banii la sh.

Am gasit o oferta

 

  Motor aprilia rs 125 cu 20000km parcursi. pistonul are 1500km ,anul motorului este 2003,cere pe ea 2000 de euroi.  MERITA ??

Daca mai stiti ceva de vanzare scrietimi aici sau pe azenkel@tahoo.com

:ph34r:

e super ok motorul dar...din cate stiu eu nu poti conduce cu A1 asa ceva...dar poate gresesc...altfel totul e ok...calitate pret..bafta. B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum sa nu merite la pretul ala eu caut de o luna aprilia rs125 si ce am gasit la 2000euro in germania sunt pana in 2001 si si alea lovite. motorul este in tara sau in strainatate. daca nu il cumperi spune-mi de unde este ca il cumpar eu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah oamenilor a1: <=125, <=11kw deci aprilia rs125 limitata la 11kw merge cu a1. si poti si sa o delimitezi dar nu stiu cum. oricum daca o inmatriculezi la 11kw si dupa aia o delimitezi te-ai scos 25kw :D  :D

ce producator este atat de "nebun" sa construiasca un motor de 25 kw pentru ca apoi sa'l limiteze la 11kw ?!?!? :wacko::blink:;):o:unsure::(-_-:angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multi producatori recurg la trucuri de astea, in principal pt a face motoarele "street legal" sau pt a putea fi conduse cu diverse categorii de permis. toata lumea stie ca in momentul in care a ajuns acasa, proprietarul va scoate limitarile de la motocicleta, avand in vedere ca e aproape imposibil sa controlezi acest lucru. :mellow:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor chiar detin o aprilia rs de 125 /2004 full power 25 kw.poti sa o iei limitata la 11 kw(exista asa cum exista si yamaha de 400 limitata.noi am fost 2 care ne am luat acelasi motor unul nelimitat si unul limitat si e foarte mare diferenta.daca o gasesti limitata du te la united motors in mario plaza si o sa ti-o delimiteze ei.mare grija baietii sunt ok dar foarte dezorganizati.si cel mai bine ia o noua.platesti 750 euro avans si dupa aia 70euro pe luna si peste 4 ani inca 1000.mie mi a convenit.de oras e super buna accelereaza ok pina la 120 si merge pina la 160.

post-45-1089037306_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde ti-ai luat aprilia asta noua? de la reprezentata din romania? este misto dar sa platesti 4 ani e cam mult. si fiind un motor mic o sa te plictisesti de lipsa de putere fata de motoarele mult mai mari. oricum prin oras cred cai numai buna. bafta la condus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...