Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

b86dtm

vand Vanduta

Recommended Posts

Se mai adauga si o toba LeoVinci superbike carbon... 2200e negociabil.

Mobra functioneaza impecabil,nu trebuie bagat un leu in ea.

Sau schimb cu motor de 1000,ofer 1000-1500 euro diferenta.

Valabil

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Se mai adauga si o toba LeoVinci superbike carbon... 2200e negociabil.

Valabil

WUAAAAA...2200..e pomana frate!:))))))))eventual un 1200?poate e mai rezonabil...

Link la postare

@Bica

Baaaa incultule. Unde cumperi tu fierarii cu 1200 de euro? A?

ai dreptate...

Chiar ma intrebam cand o sa inceapa gargara si pe topicul meu.

Ma intreb ce este in Greierul unui om care face posturi aiurea,fara sa fie interesat de un produs.

Daca domnul bICA are o motoreta pe care el o evalueaza la 1200 euro nu inseamna ca toate modelele yzf 750r valoreaza atat.

Am avut si am mers pe destule pocnitori incat sa evaluez corect o mobra buna,unicul motiv pentru care o vand este ca vreau un motor de 1000,daca nu o vand cu atat mai bine,am sa ma mai bucur de ea inca un an sau doi.

Numai carenele din fibra de carbon costa o galagie de bani,nu mai vorbesc de restul.

Atat consider eu ca valoreaza si cu asta am incheiat discutia pe tema pretului.

chiar ca nu stiu ce e in greierul unor oameni care inca nu s-au trezit din somnul cel de moarte..:))stii care e partea trista tovarashe?ca evaluarea facuta de vanzator nu coincide cu valoarea impusa de piata...inca multi nu vor sa accepte ca daca au un motor din 95(dau exemplu)si de e preparat si carbonizat si evacuat si dynojetat tot nu trece de 1500 de euro...doooohhh...hai ca glumesc bafta la vanzare!frumos motorul oricum..:)

Link la postare

ai dreptate daca tehic este impecabil nu are nimeni ce sa iti reproseze,dar in mare masura au dreptate astia de mai sus,e din 93 e cochet doar pe afara ca daca avea carenele lui nici 800e nu facea sincer este aratos dar atat...seamana cu ceva dupa 2000 practic e replica din r1 etc etc si asta arata de anul 2000 dar nu e.si si asa 2000 este un anu trecut de inca 11 aproape.oricand se poate crapa ceva indferent cat este de actualizat la cerintele 2011.sper sa iti iei ceva de 1000 cum iti doresti dar sunt convins ca nu vrei la schimb un fzr 1000 93,mult succes la vanzare pretul nu este mare dar nici nu cred ca da cineva banu asta pe asta din anul si modificarile aduse.

Valoarea unui motor este data numai de starea tehnica si de ce are pe el,numai carenele din fibra de carbon ajung la 1000 euro..toba de carbon 150 euro codita de r1 cu sei si stop pe led 400 euro,anvelope pirelli diablo supercorsa cumparate de noi la inceputul sezonului +++ ce mai are pe el si +++ ca este tehnic fara defect accept orice test oriunde si daca are cel mai mic defect il dau gratis....asa ca nu confunda marfa cu ambalajul "tovarashe"

Vand sau schimb cu Hayabusa ..sau ZZR 1400 zx14r..ofer intre 3000 si 6000 euro diferenta

Link la postare

Ba da, foarte frumoasa, nu am vazut o motoreta asa faina din anii aia !

inseamna flacau ca nu ai vazut Yzf-ul meu..!:))

Valoarea unui motor este data numai de starea tehnica si de ce are pe el,numai carenele din fibra de carbon ajung la 1000 euro..toba de carbon 150 euro codita de r1 cu sei si stop pe led 400 euro,anvelope pirelli diablo supercorsa cumparate de noi la inceputul sezonului +++ ce mai are pe el si +++ ca este tehnic fara defect accept orice test oriunde si daca are cel mai mic defect il dau gratis....asa ca nu confunda marfa cu ambalajul "tovarashe"

Vand sau schimb cu Hayabusa ..sau ZZR 1400 zx14r..ofer intre 3000 si 6000 euro diferenta

Dragule si eu am un Yzf 750 din 93...si te chish in freza cu el la orice ora cu toata coditza ta de R1 si toba Leo de la Strehaia...":))

Link la postare

s-a dat de pomana poate

S-a dat cu pretul de 8000 lei,asteptam un schimb ca imi era mai usor.Daca nu am gasit ceva serios la schimb am batut palma cu un baiat din Ct care era interesat de ceva timp de motoreta.

Vai mama voastra de motociclisti,unii dintre voi aveti un carcter INFECT..sunteti motocilisti numai cu categoria mazgalita in permis..spiritul de motocilist ori l-ati pierdut ori nu l-ati avut niciodata.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.