Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

evaly

vand Vand First Bike Concorde

Recommended Posts

Vand First Bike Concorde, 150cc, motor in 4 timpi, nou 1800km reali, numar si talon inca nescoase, 27mil negociabil

Vali 0761.407.710 sau id enciuvaly

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Si aici tot pozele colegului de pe mobrism.ro le-ai pus?! Esti chiar nesimtit!

Nota: pozele si mobra din ele nu au nicio treaba cu obiectul vanzarii. Ele (mobra si pozele) apartin unui alt user de pe celalalt forum care i-a si atras atentia astuia sa le scoata. Da' el nimic...

Eu as sterge pozele in locul moderatorilor.

LE: intre timp pozele in cauza au fost scoase de pe acest topic.

Link la postare

sa iti fie tarana usoara prietene speedyk ca daca nu erai tu sa ne spui asta cine stie ce se mai intampla, asflat uscat :)

Link la postare

Valy te rog scoate pozele si de aici: http://moto-atv-scutere.anunturi-auto.4tuning.ro/motociclete/gilera/first-bike-concorde-10197705.html. Vad ca acolo ai pus chiar trei poze!!! Roaga un prieten de la Calarasi sau de unde e mobra sa iti faca vreo doua poze si apoi sa ti le trimita pe mail. E chiar asa greu?

Deci sa inteleg ca se vand 2 motociclete first bike concorde, din care doar una are poze, vanzatorul de fata avand a 2-a mobra si ia pozele primei?

Vanzatorul si-a scos la vanzare mobra lui, insa a pus pozele de la mobra mea!!!!

Link la postare

Eu nu iti doresc nimic speedyk eu vreau doar sa imi vand un produs si atat, nu am avut posibilitatea sa ii fac poze si am folosit altele dar acum sunt sterse, sper ca toata lumea este fericita acum, si ma lasa si pe mine sa vand ceva.

Link la postare

Valy e a treia oara cand iti spun: NU MAI PUNE MOBRA MEA LA VANZARE. Te rog scoate imediat pozele de aici: http://.../handler.php?act=view&src=db&tip=am&ID=371577 !

Si inca ceva: First Bike Concorde nu are decat 10 cp nu 23. Informatii false, poze false ... vanzare sa fie!

PS cum pot contacta adminul de pe Bike Shop?

PS2: linkul pus de mine nu merge ....probabil forumul blocheaza anunturile de pe bikeshop.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.