Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

thug

vand Vand Suzuki Gsx-R 600Cmc An Fab 2005

Recommended Posts

vand suzuki gsx-r 600 cmc,125 cp,26.000 km ,stare foarte buna de functionare ,toba sport,merge si arata impecabil .an fabricatie 2005,telescop ghidon ,injectie ,pret 2000 euro mai multe detalii la tel 0761824474

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

are acte?

Daca te uti mai bine are numarul ascuns sub codita. Daca totul e okay cu actele, trebuie sa recunosc ca nu am mai vazut un k5 la un asemnea pret de mic.

Link la postare

ho ma corectule,de unde stii tu ca e furat?daca esti interesat de ea suna omu' si vezi exact situatia nu iti mai da cu parerea.

Link la postare

cu ho sa vorbesti la tine la oi...deocamdata nu ne cunoastem...daca stii tu situatia motorului esti binevenit sa dai detalii ..pana sa postez mai sus am sunat si nu raspunde nimeni...asa ca sunt indreptatit sa-mi dau cu parerea..

Link la postare

n-are acte.....a sunat cineva....si a venit o poveste cu moto amanetat si d'astea........da' pana la urma e treaba lui......

Link la postare

MS DE INFORMATII

imi cer scuze ... e ca tine ...oricum m-am saturat de oameni ca tine...vad cu zecile in fiecare zi ...si asta e raspunsul pe care il dau si lor si sunt mereu fericiti.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.