Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Vali22

vand Audi A3 1.8T

Recommended Posts

Masina nu este a mea se da la schimb pe moto 05-06 minim 600cc in stare buna , masina are actele in regula si merge foarte bine pentru informatii intrati pe http://audi.anunturi-auto.4tuning.ro/anunturi-auto/masini-second/audi-a3-1-8t-10144203.html pentru diverse oferte ma puteti suna pe mine la 0731537116

nu vrea nimeni o masina care trage foarte tare ?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

I-as putea oferi prietenului tau la schimb un A3 din 1999, cam identic, tot negru, aceleasi scaune,clima, 1.9TDI, inmatriculat in Bulgaria, pe care il am de 2 ani si motocicleta mea enduro:

Cu masina nu am poze ca nu m-am gandit sa o vand, dar parca m-ar tenta ceva puternic in detrimentul consumului.

Bafta.

Link la postare

Salut...un schimb cu un touring deosebit? Un BMW R1100 RT din 1995 ? O zi buna...astept un raspuns...Bafta!

salut amicul vrea o moto mai noua si mai agila sorry ciao

Salut.

I-as putea oferi prietenului tau la schimb un A3 din 1999, cam identic, tot negru, aceleasi scaune,clima, 1.9TDI, inmatriculat in Bulgaria, pe care il am de 2 ani si motocicleta mea enduro:

Cu masina nu am poze ca nu m-am gandit sa o vand, dar parca m-ar tenta ceva puternic in detrimentul consumului.

Bafta.

sal il intereseaza numai schimb cu moto de viteza

Link la postare

din ce an e masina ca nu reusesc sa vad nici un anunt cu ea. ms mult de tot

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.