Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

petre1972

vand Vandut

Recommended Posts

salutare,

propunere...

yz450f model 2008 cumparat de nou.

am pastrat setul de plastice originale noi, pinioane noi

mai multe detalii pe tel.

0744 427 959

post-12494-0-01459100-1307198867_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

bag la schimb un suzuki sv650 naked k7 9000km

Multumesc de oferta dar la schimburi sunt interesat doar de cross.

Motocicleta are cateva zgarieturi noi :).. a fost gasita trantita in parcare.. nu e nimic grav.. o oglinda rupta. si cateva zgarieturi minore, atasez poze noi.

Link la postare

Om neserios ....azi o da , maine n-o mai da , poimaine numai rasp la tel , si tot asa ... NU RECOMAND ! :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

pai daca vi cu vrajeala .. normal ca nu mai vinde omu....

daca doresti iti recomand o trotineta buna.. sa nu zici ca nu ai parte de adrenalina ;)

hai norok

Link la postare

salut te intereseaza un schimb cu HONDA CRF- R MODEL AMERICAN FAB 2007 ..primu proprietar ..are 30 de ore de functionare ..uite si linku sa vezi motoru .http://.../motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-honda-schimb%20cu%20viteza%20-din-2007-388176.html..Ms

Link la postare

salut te intereseaza un schimb cu HONDA CRF- R MODEL AMERICAN FAB 2007 ..primu proprietar ..are 30 de ore de functionare ..uite si linku sa vezi motoru .http://.../motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-honda-schimb%20cu%20viteza%20-din-2007-388176.html..Ms

nu merge link.. pune altul te rog.

Multumesc

Link la postare

da ce fe de cross vrei ..? ti-am facut oferta cu HONDA de 450 cc din 2007 ..? da un raspuns .da sau nu .

Link la postare

da ce fe de cross vrei ..? ti-am facut oferta cu HONDA de 450 cc din 2007 ..? da un raspuns .da sau nu .

Domnule.. nu te supara.. eu am pus anuntul ptr un prieten... i-am aratat pozele cu motorul tau.. a zis ca nu vrea. No Offence

Bafta

Link la postare

atunci ..nu mai mangliti ma lumea ..ca vrei schimb ca vrei nu stiu ...ce ..duo la remat ....are dreptate omu ala ca nu sunteti seriosi .

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.