Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

drive

vand Protectii Pentru Genunchi Articulate Reduse

Recommended Posts

Protectii genunchi articulate pentru adulti NoFear reduse de la 40 euro la 15 euro! Mai sunt cateva perechi pe stoc.

Mai multe detalii pe www.motor-inn.ro sau urmariti link-ul de mai jos.

http://motor-inn.ro/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage_lite_pdf.tpl&product_id=1149&Itemid=186&lang=ro

post-26192-0-38348000-1306991114_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Radu,mai ai perechea de protectii de genunchi?? Cum sunt,clientii ce au zis de ele ?

Da-mi un id de mes sa iti dau adresa mea,am zis sa nu te sun ca azi i duminica si nu-i frumos sa deranjez omul...

Link la postare

Radu,mai ai perechea de protectii de genunchi?? Cum sunt,clientii ce au zis de ele ?

Da-mi un id de mes sa iti dau adresa mea,am zis sa nu te sun ca azi i duminica si nu-i frumos sa deranjez omul...

Salut,

ultima pereche s-a dat si nu mai sunt disponibile acestea ieftinite. Dar tot la pret bun si aceeasi calitate si model sunt ARC Pro-Fex Knee/Shin guards. Sunt identice cu cele de la NoFear.

http://motor-inn.ro/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_lite_pdf.tpl&product_id=1063&category_id=154&option=com_virtuemart&Itemid=186

vineri o sa-mi ajunga 1 pereche. Daca sunt mai multi doritori folositi formularul de comanda sau comandati direct produsul de pe site. Comenzile ajung foarte repede, in 5 zile sau chiar mai repede.

Toti cei care au comandat au fost foarte multumiti, sigur sunt reply-uri de la ei pe forum.

uitasem pozele :)

post-26192-0-85153800-1308592136_thumb.j

post-26192-0-05029100-1308592137_thumb.j

post-26192-0-23599900-1308592137_thumb.j

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.