Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Robyb

vand Topic Inchis

Recommended Posts

Roby, esti fantastic! Super motor! Nu-mi vine sa cred de ceea ce poate iesi din mainile tale. Pe cealalta o mai ai? Imi pare rau ca stau prost cu banii, dar o sa reusesc candva sa iau o bijuterie facuta de tine. Bafta!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Honda CB 250 Cafe Racer .suspensii reglabile . acte germania , merge bine , vopsea noua si multe piese noi. arata cum se vede. necesita mici finisari .

pret 799 eur usor negociabil .

0751223726 robi

frumos, modificat cu gust, spor la vanzare!

Link la postare

Norocosi sunt unii care au bani tocmai acum, in perioada asta naspa! Roby, inca o data iti spun ca nu am cuvinte vizavi de creatiile tale. Iti imaginezi cam cati bani faceai, daca aveai norocul sa te nasti prin vestul Europei? Hai bafta!

Link la postare

Salut!

In primul rand vreau sa te felicit pentru ambele motociclete (daca nu ma insel mai ai sau ai avut una rosie tot cb 250). Ai facut o treaba extraordinara - mai ales cu cea rosie :woot: -.

In al doilea rand vreau sa te intreb ceva, intrebare pe care am pus-o multor oameni si nu prea am inteles nimic din ce mi-au spus (ba ca e bine, ba ca nu); vazand ca ai pus filtre sport pe cb, intrebarea este urmatoarea: se merita sa ii pui filtre sport? Ai sesizat diferente?

Eu am o cbr 900, filtru original si ma gandeam sa ii pun filtre sport.

Iti multumesc si o seara placuta,

Bobby

Link la postare

@darky.rider. la al meu am schimbat filtrul pur estetic . nu ma interesat puterea. la tine probabil castigi 2, 3 cai cu un filtru sport . depinde unde folosesti motocicleta . pentru oras nu cred ca ai nevoie. bafta

@barboge , nu situ cati bani faceam dincolo si nici nu imi bat capul cu asta :) ideea e ca aici e saracie .

pret nou 699 euro

Link la postare

A iesit foarte bine, felicitari! Pacat ca la noi in tara nu sunt pretuite cum ar tb modelele "oldies". Eu iti urez succes totusi la vanzare, cu regret ca nu o pot cumpara acum si cu promisiunea de a-l hartui pe viitorul proprietar cand va dori sa o vanda next year :pokey:

Keep up the good work! :thumbup:

Any

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.