Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

king bushido

vand Suzuki Gsxr 600 K8

Recommended Posts

16.000 km, motocicleta a fost cazuta pe partea stanga, trebuie vopsita, mai vine cu inca 2 carene laterale originale, carena rezervor originala, aripa fata originala si codita originala. revin cu poze zilele astea.

pentru detalii: 0723.251.260 pretul este negociabil la fata locului.

post-12330-0-83809700-1307286528_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ceva detali.ce e afectat in afara de carene?la ce bani o dai?de unde esti?eu am bani si ma intereseaza, daca pretul e corect, ca sunt niste motoare la niste bani de parca traim in Germania si mai sunt si prafuite de te doare capu.n-as vrea sa vin pana acolo si sa constat ca are ceva la cadru, suspensi, sau motor.0745357037, Cluj, Gherla.

Link la postare

salut, cum am spus mai sus, a fost zgariat pe partea stanga si s-a inlocuit carena de catre mine cu una originala doar ca este de culoare neagra, in afara de zgarieturile de pe carena mai are capacul motorului zgariat si maneta de ambreiaj rupta nuca din capat dar am alta buna, pretul este afisat mai sus si este negociabil la fata locului. Bafta!

Link la postare

ceva detali.ce e afectat in afara de carene?la ce bani o dai?de unde esti?eu am bani si ma intereseaza, daca pretul e corect, ca sunt niste motoare la niste bani de parca traim in Germania si mai sunt si prafuite de te doare capu.n-as vrea sa vin pana acolo si sa constat ca are ceva la cadru, suspensi, sau motor.0745357037, Cluj, Gherla.

cred ca unii dintre voi scrieti doar de dragul de a scrie pe forum .... auzi preturi de germania ..... daca tu gasesti in germania k8 la 4500 euro esti mare .... sa nu mai punem si costurile transportului.

Te intereseza si schimburi? Am un k1 tot de 600. Da-mi un PM cu diferenta daca esti interesat de schimb.

Link la postare

cred ca unii dintre voi scrieti doar de dragul de a scrie pe forum .... auzi preturi de germania ..... daca tu gasesti in germania k8 la 4500 euro esti mare .... sa nu mai punem si costurile transportului.

Te intereseza si schimburi? Am un k1 tot de 600. Da-mi un PM cu diferenta daca esti interesat de schimb.

sa sti ca nu scriu numa de dragu de-a scrie.nu ma refer la motoru asta.sunt in schimb, k6 la 5500 sau chiar mai bine si asta gasesti si dincolo.nu vreau sa supar pe nimeni, da sunt multi care vand motoare uzate bine si nu vreau sa-mi iau teapa.sunt foarte hotarat sa-mi iau ceva.vreau in schimb sa ma uit cat mai bine si sa ma bucur ca mi-am luat ceva cat mai aproape de ce-mi doresc.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.