Mergi la conţinut

Vizionare Curse Motogp


dan_munteanu

Recommended Posts

Ar fi interesat cineva sa vada cursele la calitate decenta pe videoproiector, comentarii in enegleza (de pe motogp.com) intr-un local? Stiu cat de groaznic era sa gasesc unul cu DIGI TV si ma consideram norocos daca gaseam unul in care sa nu fie sonorul orprit pt ca trebuia sa se asculte muzica sau se vizioneze meciul dinamo steaua :blahblah1: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 1 month later...

http://www.motorcyclenews.com/MCN/sport/sportresults/MotoGP/2012/May/may1712-stoner-lost-passion-for-motogp/

De ieri sunt socat de decizia lui Stoner...dar pana la urma el stie ce face.

Se pare ca s-au adunat mai multe in decizia asta, unul din motive fiind regulile MotoGP. Cred ca faptul ca se incearca mereu sa se faca spectacol si astfel s-au modificat regulile ca si Ducati si Yamaha sa aiba sanse si sa nu mai fie un "one man show" l-a deranjat.

Pana la urma pe fosta motoreta era imbatabil. Punct. Acum i-au facut viata grea cu alte si alte reguli, doar doar l-or prinde ailalti, cred ca asta il deranjeaza foarte tare.

Faptul ca nu au avut incredere in talentul lui, se pare ca are si probleme reale de sanatate, perioada in care tot cadea si nu aveau incredere ca face bine ce face.

Mie mi se pare ca pustiul e foarte tare, mi se pare o palma usturatoare la adresa tuturor!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, interesant. Cred ca e prea complicat pentru el sa explice, desi intelege care-i de fapt problema - multe lucruri adunate la un loc.

Un altfel de fair play, o decizie care poate parea o ciudatenie pentru ca este o raritate sau poate chiar unicat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am inteles....

Scuze,poate nu m-am facut eu inteles.

Stiu un mic service intre 2 cocosi si baneasa care are aceasi problema cu service-ul.

Tine-au usile deschise si tot venea unul si altul si nu mai apucau baietii sa faca ce aveau ei de facut,asa ca au inchis usile din fata dar aveau intrare si prin sp si cei care au fost si au reparat cate ceva,acum tot se duc....prin sp.

Cel care repara avea porecla....Balamuc

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca doar n-ai inteles poanta cu usa din dos, care de fapt nu exista.

Sunt prieten cu Balamuc dar povestea ta este foarte foarte departe de realitate.

Ok,imi cer scuze daca nu am inteles......

Oricum este asemanatoare,eu am intrat prin sp asa ca pt mine exista acea usa,dar poate vb de 2 lucruri total diferite

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...