Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

saian

vand Suzuki Gsxr 600 K3

Recommended Posts

Ce inseamna fara toba? Fara toba, sau cu toba stock?

Cumpar eu pt viitorul proprietar o toba stock sau pun jumatate din bani pt o toba noua hand made.

Se poate da si cu toba care se afla acum pe ea dar contra-cost.Sunetul e unic,se aude mai bine decat multe alte tobe pe motoare de 750/1000.

Am uitat sa mentionez ca sunt unic proprietar in tara,motoreta fiind adusa in romania din Italia in 2008.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

uoouuuu cum poate sa arate.parca te-am vazut odata sau ma rog te-am auzit din spate pe la gara basarab si am crezut ca este KTM prima data la cat de tare se aude toba.ce pot sa spun."succesuri" :P :P da bine si xenonu' ;)

Link la postare

Motoreta a revenit la vanzare.

:thumbup:

Am toba stock de GSXR pt ea.

Azi 29.06.2011 am scos Certificat de Autenticitate de la R.A.R. - Valabil 60 de zile

:scooter::beer:

.

.

Link la postare

Dude...felicitari pt modul in care arata motorul...din poze pare impecabil(totusi nu strica sa spui ca a fost revopsita integral +motivul)...e si an bun...ai cateva bunatati pe ea ... anvelope noi ,..injectie...fiabila...eu zic so lasi dracu de vanzare,bucura-te de ea :)

Link la postare

Dude...felicitari pt modul in care arata motorul...din poze pare impecabil(totusi nu strica sa spui ca a fost revopsita integral +motivul)...e si an bun...ai cateva bunatati pe ea ... anvelope noi ,..injectie...fiabila...eu zic so lasi dracu de vanzare,bucura-te de ea :)

Se vede foarte clar ca nu e coloritul original,asa a fost adusa din Italia,nu cunosc motivul revopririi dar carenele nu au fost sparte/crapate.

Oricum nimic din toate aste nu mai conteaza pt sa dat azi cu 2600e fara toba.

Felicitari noului proprietar,a cumparat o motocicleta fantastica.Marius sa te bucuri de ea si sa ai grija macar cat am avut eu.

SE POATE INCHIDE !

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.