Mergi la conţinut

Iesiri De-O Zi


Recommended Posts

Salut, simbata vreau sa ajung la Zimnicea, imi puteti spune cum sint drumurile in zona? de exemplu plec pe Giurgiu- Zimnicea si ma intorc pe Alexandria

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vedem...poate o comitem sambata

 

 

Mda ... sa speram ca tine si vremea cu noi. Oricat am evitat, astazi tot m-a plouat putin :sad:. Din ce-am vazut prin alte parti se anunta ceva plimbari spre Veliko. Ar fi o varianta interesanta zic eu.... insa nu obligatorie. :scooter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu prea imi surade "Navodari-Scoica". E suficient de lung traseul ca  la intoarcere sa se opteze pt. autostrada ...am eu o presimtire :).

Momentan desi sunt nehotarat suna mai tentant Veliko.

Lasati si voi ora si punctul de intalnire pt. orice eventualitate.

Altfel, plimbare placuta tuturor ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai inteles nimic, nu e niciun pericol sa te prinda intunericul. De ce? Simplu: se merge cu maxim o oprire pana acolo, acolo se sta la masa doar pana apuci sa tai prima felie din snitel pentru ca dan va fi terminat deja masa, se suie inapoi pe motociclete si retur. totul in maxim 3 ore, aia e! Asa ca nu e niciun pericol de intuneric pe drum, stai lin.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai inteles nimic, nu e niciun pericol sa te prinda intunericul. De ce? Simplu: se merge cu maxim o oprire pana acolo, acolo se sta la masa doar pana apuci sa tai prima felie din snitel pentru ca dan va fi terminat deja masa, se suie inapoi pe motociclete si retur. totul in maxim 3 ore, aia e! Asa ca nu e niciun pericol de intuneric pe drum, stai lin.

 

 

Sa inteleg ca te bagi?... :spiteful:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...