Mergi la conţinut

Recommended Posts

Da da...sau Tihuta.

Am fost weekendul trecut...m-au pacalit altii inaintea ta... :biggrin:

La munte ninge saptamana asta!!!! A zis Busu... Ce Tihuta, ai cauciucuri de iarna?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Cica nu mai ploua maine si mai e si soare, pe la orele 10.30 ne vedem la petromul de la Pantelimon. Eu merg catre Chiciu. Doritorii sa scrie aci.

Daca se adevereste prognoza si nu ploua, merg si eu.

Link la postare

Am fost si a fost ok din toate punctele de vedere ...vreme buna, mancare buna si companie placuta. Ne-au cam vanat albinele care se pare ca pot intepa si pe la 130 km/h :) insa tot ele au iesit mai sifonate din afacerea asta. Poze eu personal n-am facut.

Link la postare

Carnagiu de neimaginat in care a fost implicat un motociclist si o bestie zburatoare.Bestia a zdrobit cu putere jugulara motociclistului la o viteza uimitoare si l-a obligat sa opreasca sa fumeze o tigare.Viteza ucide...animalele ucid...nu sunteti in siguranta nicaieri...bestiile sunt pe urmele nostre... :biggrin:

Pozele de la locul accidentului sunt gritoare.

zoomicon.gif

post-37384-0-01002900-1348470780_thumb.j

post-37384-0-81142600-1348470791_thumb.j

post-37384-0-57093200-1348470805_thumb.j

Link la postare

Eu maine plec la munte (Cheia-Siriu) ..si e probabil ultima iesire la munte pe anul asta, la mare ma gandesc ca se va mai putea merge si-n octombrie (binenteles insa ca nu la plaja :) ). Va fi un grup destul de numeros asa cum se pare din topicul de pe forumul vecin (in jur de 27 de motoare pana in prezent :gora: . Evident ca se vor forma cel mai probabil mai mult de 3 ..4 grupuri si sper sa fie o plimbare placuta.

Pt. cei care nu au vazut deja discutiile de acolo plecarea se va face in jur de ora 8.00 de la Victoriei sau aprox 9.00 de la un peco din Otopeni.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.