Mergi la conţinut

o propunere catre toti motociclistii...


Recommended Posts

as dori sa fac o propunere tuturor celor care conduc o motocicleta...nu conteaza ce culoare ai sau ce orientare politica ai, atunci cant din sens opus vine un alt motociclist TU SA-L SALUTI, CHIAR DACA NU ITI RASPUNDE TU SALUTA-L!!!!....am vazut ca la noi nu se practina asta, din pacate....in alte tari da.

Nu tine cont, tu saluta-l!!! :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da...tu ai timp sa saluti ca mergi cu 65 max :D ...dar noi,la 320 cum dracului sa luam mana de pe ghidon..? :P:lol::banana:

aloooooo zi si mie soseaua aia pe care mergi tu cu 320 in bucuresti ;) Si pardon nu merg cu 65 max merg si eu cu ce am si cat pot (am mers si cu 170 km/h sa stii :P:P:P - mai mult nu s-a dus motoru :( - asta e cand o creste mai mare poate se duce mai mult :P )

Pt Dogg : nu cred ca te-ai incumeta sa iei mana de pe ghidon la 320 ;) . Parerea mea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...dar noi,la 320 cum dracului sa luam mana de pe ghidon..?

Foarte simplu:indrepti palma mainii stangi...

E un gest simplu si frumos.Si se si vede...Eram in drum spre Cheile Turzii(la intrunire)si pe Feleac 2 tipi cu un ZX12 si o Honda la o viteza...mare au facut gestul asta,desi eram pe motor de teren,si m-am simtit super incantat...

Asa ca nu te scoate :P

@Dogg are R1 baiatul,nu ai vazut nick-ul?Ce zici :banana:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) Salut si voua...

EU salut(fara sa bat campii)orice moto ar avea celalalt,dar au fost foarte multi care nu m-au salutat<in special choperistii>si in continuare-i voi saluta pe toti,pt. ca EU cred ca pe doua roti NOI suntem "altfel",asa cum de fapt ne si simtim...

Nu am vrut sa fiu impertinent cu nimeni!

Multumesc...!

Posesor R1 2004[asta ca nu conteaza ce "calarim"]! :ph34r:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
=)) nu o trecut 4 ani...sa nu exageram.Oricum nu conteaza..mi-am zis si eu punctul de vedere.nu?

Da ai dreptate, hai sa nu exageram. Ultimul post inaintea ta fost pe data de 13 iulie 2004, deci:

13 iulie 2005 - un an

13 iulie 2006 - doi ani

13 iulie 2007 - trei ani

13 iulie 2008 - patru ani

Da ai dreptate nu sunt 4 ani, intrucat tu ai postat pe 25 noiembrie 2008, sunt 4 ani si 4 luni si inca un pic acolo, dar nu mai conteaza acum, :beer: :beer: :beer: noi sa fim sanatosi !!!

Bafta si numai bine la toata lumea !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mare inginerie e salutul asta?Saluti sau nu si cu asta basta.Unde mai pui ca acum sunt multi isi iau moto ca e la moda si cu asta basta.Cand erau o mana de oameni atunci da poate dar acum...ce posesorii de masini se saluta sau cei de pe tren sau pilotii de avioane?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mare inginerie e salutul asta?Saluti sau nu si cu asta basta.Unde mai pui ca acum sunt multi isi iau moto ca e la moda si cu asta basta.Cand erau o mana de oameni atunci da poate dar acum...ce posesorii de masini se saluta sau cei de pe tren sau pilotii de avioane?

Pilotii de avioane cred ca prefera sa se salute in aeroport ca pe sus daca se vad aproape nu cred ca le mai arde de salut

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci se considera topicul reinviat?

pai atunci sa stiti ca eu salut pe toata lumea, chia isteric asa "HEEEI!! HELLO!!! BUNA!!! BUNAAA TI-AM ZIS!!! tit tittt" chit ca merg doar cu o mana pe ghidon de la munca pana acasa sau pe unde ma mai plimb eu ( pana la paine, pana la mega, pana in capatul strazii etc). dar de azi eu nu mai salut pe nimeni, ca nu e politicos sa salut eu prima (adica o doamna) si iarasi nu e politicos sa mi se raspunda cu "salut". :huh: ori imi ziceti "saru'mana" (ca asa am vazut eu la Nikita, Mondenii) ori nimic!! =((

si cine zice ca sunt si draguta sau ca ma dau bine pe curbe primeste si un "ce mai faci?" :D

ati ras?? ca nu e de ras!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci se considera topicul reinviat?

pai atunci sa stiti ca eu salut pe toata lumea, chia isteric asa "HEEEI!! HELLO!!! BUNA!!! BUNAAA TI-AM ZIS!!! tit tittt" chit ca merg doar cu o mana pe ghidon de la munca pana acasa sau pe unde ma mai plimb eu ( pana la paine, pana la mega, pana in capatul strazii etc). dar de azi eu nu mai salut pe nimeni, ca nu e politicos sa salut eu prima (adica o doamna) si iarasi nu e politicos sa mi se raspunda cu "salut". :huh: ori imi ziceti "saru'mana" (ca asa am vazut eu la Nikita, Mondenii) ori nimic!! =((

si cine zice ca sunt si draguta sau ca ma dau bine pe curbe primeste si un "ce mai faci?" :D

ati ras?? ca nu e de ras!!

HaHaHa..........ups :naughty:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, esti super tare, dupa 4 ani de la ultimul post te-ai trezit si tu sa ne saluti !!!

Bafta si numai bine !!!

Feroce...

Tocmai de-asta am adaugat pe site acele "teme similare" ca sa reinvie si discutiile mai vechi :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...