Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ripp3r07

vand Vând Bmw F650 Gs - 2002

Recommended Posts

Motocicleta este la mine de 1 an. Inainte a mai avut doi proprietari in Romania si unul in Germania.

Cum am spus, este din 2002, are 50.000 km, discuri de frana plus placute noi (400km), cauciucuri 60% Metzeler Tourance, parbriz de dakar, manere incalzite aftermarket, sa retapitata neagra, priza 12v plus adaptor USB, ulei, lichid de frana plus filtre schimbate de 20km, kitul de lant are cam 9000km, nu are ABS. Starea estetica lasa de dorit 5/10, are zgarieturi (a fost cazuta pe offroad). Din punct de vedere tehnic, nu are absolut nicio problema, motorul trage foarte bine (in limitele capacitatilor lui), nu bate, nu troncane, insa pe mine aspectul nu prea m-a interesat. A fost verificat recent la BMW, nu are erori soft.

Cam atat pot spune despre ea, nu imi place sa mint si nici nu "umblu cu cioara vopsita".

post-20009-0-62121700-1308746181_thumb.j

post-20009-0-35900900-1308746195_thumb.j

post-20009-0-74236500-1308746210_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

sal,schimbi cu un gsxr 600 din 2000 cu 27,000 km?

Multumesc dar nu sunt interesat de genul acela de motociclete. Sunt deschis la schimburi cu auto (plus diferenta din partea mea ) sau cu Ducati Multistrada (la fel, cu diferenta din partea mea).

Link la postare

Multumesc dar nu sunt interesat de genul acela de motociclete. Sunt deschis la schimburi cu auto (plus diferenta din partea mea ) sau cu Ducati Multistrada (la fel, cu diferenta din partea mea).

2000 si batem palma?

Link la postare

Schimb cu sistem performant (care sa poate sustine fara probleme softuri de editare video - Premiere, After effects, Final cut ). Prefer Apple.

Link la postare

Schimb cu sistem performant (care sa poate sustine fara probleme softuri de editare video - Premiere, After effects, Final cut ). Prefer Apple.

schimbi cu asta ?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.