Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

sese77_p

vand Honda Cbr 600 Rr

Recommended Posts

Vand Honda CBR 600 RR an 2008 pregatita de curse.

Electronica schimbata, antihoping, suspensie Ohlins fata spate,

Protectii carbon cadru + bascula, protectii capace R&G, amortizor ghidon, quick shifter,

Scarite racing

Cosumabile, anvelope, placute, kit lant, ulei recent schimbate.

Km: 4000, CP 140.

Pret 5500 negociabil.

post-7132-0-30673400-1308980105_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

stiu motorul personal si l`am vazut de multe ori

singurul lucru care`l pot spune despre el e ca este IMPECABIL si la pretul asta .... nu`mi pot explica cum nu a fost vandut inca avand in vedere ca are atatea modificari pe el si este in stare asa buna

cine il va cumpara la banii astia o sa fie foarte multumit de el ... singurul lucru de care o sa ii para rau e ca nu l`a cumparat mai devreme !

(de aveam banii astia cu siguranta acum nu ar mai fi de vanzare)

Link la postare

Se mai pot pune poze? Nu am banii ca l-as lua fara sa stau pe ganduri. Am solicitat poze pentru placerea vizuala... fara cash, asta se intampla .... :)

Multam fain

Link la postare

sunt curios cat va plateste sa vorbiti asa frumos despre motoreta omului ;-)...''daca aveam bani o luam eu'' ...

imi pare rau dar nu ma pot abtine ;-)....imi cer scuze pt interventie

up!

Link la postare

Pret iarna 4000 euro.

Pret iarna 4000 euro.

Salut,are acte motorul?te intereseaza un schimb cu un gixer 1000 k5+ o mica diferenta din partea ta?

Link la postare

salut. a fost inmatriculata in RO? carene, far, stop, etc. mai ai?

Salut,

Am scris mai sus ca nu are nimic de strada.

Nu a fost inmatriculata dar are RAR-ul facut si carete de identitate in alb, fara proprietar.

Link la postare

sunt curios cat va plateste sa vorbiti asa frumos despre motoreta omului ;-)...''daca aveam bani o luam eu'' ...

imi pare rau dar nu ma pot abtine ;-)....imi cer scuze pt interventie

up!

Salve myxu, sunt multi care exprima opinii negative in lipsa de alte activitati inteligente. Ceea ce e dreptul lor, etc. Nu inteleg totusi de ce trebuie sa arunci cu presupuneri fata de cei cu pareri pozitive. Mie imi place mobra si da as decarta imediat sa o iau la banii astia. Am avut un Movistar 600 RR, cauta in topingurile mele, nu vorbesc aiurea, stiu despre ce e vorba. Motorul face parte din noua generatie de motoare pt 600 RR de la honda. Din cate stiu eu si pe 2011 s-a pus acelasi motor, sunt numai diferente estetice. Cel pe care l-am avut eu face parte din penultima generatie de motoare. Sper ca acum intelegi de ce am zis ca l-as lua daca as avea banii.

AAaaaa NU IL STIU PE VANZATOR! Am postat in mai multe anunturi cand am vazut ceva ce mi-a placut. Am postat si sfaturi pentru cei care cereau preturi prea mari, ex. CBR 600 RR 2006 - 6000 EUR. Daca te iei dupa toate posturile pozitive, as avea o gramada de prieteni (cunoscuti) si as trai numai din facut bani asa. Nu castig nimic, dar nu pierd nimic daca exprim o parere personala. Revenind la acest anunt, piata este la pamanat (poate chiar sub nivelul marii), mobra buna, imi place, pret bun, nu am bani, as cumpara motorul.

Respect, Rev

Salut,

Am scris mai sus ca nu are nimic de strada.

Nu a fost inmatriculata dar are RAR-ul facut si carete de identitate in alb, fara proprietar.

Am incercat sa-ti dau un mesaj, cica nu mai ai voie sa mai primesti mesaje. Lasa-mi te rog un numar de telefon sa vorbim.

Multam fain, Rev

Link la postare

Salve myxu, sunt multi care exprima opinii negative in lipsa de alte activitati inteligente. Ceea ce e dreptul lor, etc. Nu inteleg totusi de ce trebuie sa arunci cu presupuneri fata de cei cu pareri pozitive. Mie imi place mobra si da as decarta imediat sa o iau la banii astia. Am avut un Movistar 600 RR, cauta in topingurile mele, nu vorbesc aiurea, stiu despre ce e vorba. Motorul face parte din noua generatie de motoare pt 600 RR de la honda. Din cate stiu eu si pe 2011 s-a pus acelasi motor, sunt numai diferente estetice. Cel pe care l-am avut eu face parte din penultima generatie de motoare. Sper ca acum intelegi de ce am zis ca l-as lua daca as avea banii.

AAaaaa NU IL STIU PE VANZATOR! Am postat in mai multe anunturi cand am vazut ceva ce mi-a placut. Am postat si sfaturi pentru cei care cereau preturi prea mari, ex. CBR 600 RR 2006 - 6000 EUR. Daca te iei dupa toate posturile pozitive, as avea o gramada de prieteni (cunoscuti) si as trai numai din facut bani asa. Nu castig nimic, dar nu pierd nimic daca exprim o parere personala. Revenind la acest anunt, piata este la pamanat (poate chiar sub nivelul marii), mobra buna, imi place, pret bun, nu am bani, as cumpara motorul.

Respect, Rev

Am incercat sa-ti dau un mesaj, cica nu mai ai voie sa mai primesti mesaje. Lasa-mi te rog un numar de telefon sa vorbim.

Multam fain, Rev

Numarul e la semnatura: 0755020202

Link la postare

Respect, Rev

Multam fain, Rev

da...sunt cam sictirit de ce se intampla pe saitul asta...toti sunt cunoscatori si toti isi dau cu parerea (daca ar fi adevaruri nu m-ar deranja) si in final toti fac politie - de unde este motoreta , daca unul face schimb toti se intreaba de ce face ,a cui a fost , te cauta si-n cur sa vada daca nu te prinde cu vreo ''informatie'' proasta..sau unii mai vand motoreta zicand ca a fost a nu stiu ce ''vedeta'' .IN LOC SA SE DUCA SA VADA MOTORETA..asta daca NU I SE PARE CEVA SUSPECT DE LA TELEFON pt ca sunt multi tepari de motorete in ROMANIA cu motorete rupte si sudate in nu stiu ce ''ateliere'' din spatele blocului...nu am nimic cu tine si nici cu cel care vinde motoreta...din acest motiv mi-am cerut / si-mi cer scuze din nou pt interventie...cred ca eram cam scarbit la momentul respectiv de commenturile fara destinatie a virtualilor motoristi...ca's multi ...crede-ma ...multa bafta si UP pt motoreta omului.

PS.parerea mea este : PRETUL INTOTDEAUNA JUSTIFICA MARFA ---putin dai , putin face !!!

Link la postare

salut,

te intereseaza lantul de distributie si cele doua patine ? sunt sigilate si originale.eu mi-am dat motoreta si nu am ce face cu ele.0723304159

Link la postare

salut,

te intereseaza lantul de distributie si cele doua patine ? sunt sigilate si originale.eu mi-am dat motoreta si nu am ce face cu ele.0723304159

Salut,

Din pacate momentan nici eu nu am ce face cu ele. Motorul a foarte putini km la bord si nu necesita schimbare.

Daca aud doritori prin cluj te anunt cu cea mai mare placere.

Numai bine!

Link la postare

Salut,

Din pacate momentan nici eu nu am ce face cu ele. Motorul a foarte putini km la bord si nu necesita schimbare.

Daca aud doritori prin cluj te anunt cu cea mai mare placere.

Numai bine!

ms.am postat anunt si deja am ceva doritori..dar ne auzim.numai bine

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.