Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

CretzuCheloo

vand Vand Gsx-R 600 K1 Sau Schimb Cu Auto

Recommended Posts

si se vinde la pretul de... ?

nici nu ai vazut-o in realitate si vrei sa negociezi.... stiu k se negociaza la locul faptei dupa ce iti poti face o parere ... nu sa negociezi virtual k nu vand poze. dak esti interesat si ai bani vii o vezi o testezi si vorbim dupa aceea

stima

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Nr de telefon NU, pret NU, adresa unde se poate vedea NU... cum vrei sa vina lumea sa negocieze daca tu nu ne informezi?

Link la postare

prietene, daca tu ai in cap un pret de 5000 de euro, de exemplu, lucru care se poate intampla, ca e motorul tau si ceri cat vrei pe el, nu merita din partea mea nici atentia unui apel telefonic. de asta intrebam pretul. de interesat sunt foarte interesat, dar ce faci tu sunt vrajeli de 2 lei de bijnitari care ascund informatii esentiale, ca sa vii, sa vezi, sa facem ca sa te duca cu vorba.

daca tu crezi ca va veni cineva pana in p... cu satelitu unde ai tu motorul sa il vada, fara sa stie macar un pret orientativ, crede-ma, te inseli.

Link la postare

prietene, daca tu ai in cap un pret de 5000 de euro, de exemplu, lucru care se poate intampla, ca e motorul tau si ceri cat vrei pe el, nu merita din partea mea nici atentia unui apel telefonic. de asta intrebam pretul. de interesat sunt foarte interesat, dar ce faci tu sunt vrajeli de 2 lei de bijnitari care ascund informatii esentiale, ca sa vii, sa vezi, sa facem ca sa te duca cu vorba.

daca tu crezi ca va veni cineva pana in p... cu satelitu unde ai tu motorul sa il vada, fara sa stie macar un pret orientativ, crede-ma, te inseli.

imi cer scuze . am omis sa trec datele cele mai importante . am trecut si pretul si nr de teleon ,am avut impresia k era pretzul trecut. ma poti suna la orice ora stima

Nr de telefon NU, pret NU, adresa unde se poate vedea NU... cum vrei sa vina lumea sa negocieze daca tu nu ne informezi?

imi cer scuze . am avut impresia k am trecut pretul si nr de tel . acum sunt afisate amandoua. pt mai multe informatii sunati-ma sau postati pe forum dar o sa raspund mai greu pe forum. stima

e sectiunea de VANZARI, trebuie sa pui pretz

greseala mea. am trecut si pretul si nr de telefon. stima

Link la postare

Vand sau schimb cu auto SUZUKI GSX-R 6000 DIN 2001+ 2 CASTI . SCHIMBAT BATERIE,ULEI+FILTRU,CAUCIUC SPATE pret 2300 euro usor negociabil telefon 0762632452

salut....iti dau la schimb un a6 din 98-99 2.4 alb mat foarte frumos si mai dai u o dif ne intelegem dak te int.

Link la postare

salut....iti dau la schimb un a6 din 98-99 2.4 alb mat foarte frumos si mai dai u o dif ne intelegem dak te int.

vreau sa vad si eu niste poze dar mai intai zimi 2.4 benzina sau motorina anton_alexandru2009 asta e id-ul meu

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.