Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

sonyyy

vand -_-Pantaloni Piele Dainese Dama Racing Pants Knee Sliders Redusi De La 459 / 200 Euro-_-

Recommended Posts

PANTALONI DE PIELE DE DAMA DAINESE SF PELLE LADY PANTS + KNEE SLIDERS SUNT ADUSI DIN ITALIA LUATI NOI 459 EURO AU FOST PT O FATA CARE A VRUT SA MEARGA LA CURSE IA PURTAT DE DOUA ORI SI MI-A DAT SA II VAND NICI NU MI-A PLATIT I-AM ZIS CA POT SA IAU 150 PE EI CA LE SCADE PRETUL LA JUMATE SI A ZIS CA IMI DA DIFERENTA DUPA CE II VAND . PRET 200 EURO FIX :yahoo:http://www.dainese.com/us_en/motorbike/p-sf-pelle-lady.html?gender=1&cat=21&subcat=22 PRET!!!

post-4413-0-35137900-1310158178_thumb.jp

post-4413-0-53763900-1310158198_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Am vazut ca ai scris pret fix, insa daca nu primesti o oferta mai buna, eu pot oferi 100 euro, fara slidere. Evident daca i se potrivesc sotiei. Merci si bafta la vanzare

Link la postare

Salut,

Am vazut ca ai scris pret fix, insa daca nu primesti o oferta mai buna, eu pot oferi 100 euro, fara slidere. Evident daca i se potrivesc sotiei. Merci si bafta la vanzare

Ok merci dar 100 euro e jumate din pretul cu care ii vand si un sfert din pretul real din magazin asa ca nu vad de ce te-ai supara daca nu as accepta oferta sorry dar nu sunt dispus sa accept 100 euro . Si este un pic aiurea ca tu sa imi faci o oferta asa de jalnica cand ai observat si tu langa pret am mentionat ca este fix nu vrei sa platesti 200 de ce ar trebui sa ascult oferta ta cand am decisa ca ii vand cu jumate din pret si am mentionat ca este fix pretul .Foarte urat nu mai exista bun simt si e pacat banii nu inseamna tot pe lumea asta . :sad:

Link la postare

Man, relaxeaza-te...am facut o oferta ancorata in realitate, deci las-o mai usor cu "lipsa bunului simt". in cateva saptamani vei vedea ca oferta a fost una fair, avand in vedere ca iti ramaneau sliderele pe care mai luai cca 30 euro, insemna un total de 130 euro, ceea ce consider ca era pretul pietei. bafta la vanzare

Link la postare

Up !!! Am vb cu fata care are pantaloni a zis ultimul pret 150 euro cine e interesat . Pt detalii 0762120650

Link la postare

Ce marime sunt?

salut nu stiu nu scrie pe ei ce masura sunt dar tre sa ii probezi cred ca asa e cel mai bine 0762120650 scuze de intarziere dar nu a mers netu :ranting:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.