Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Deviltry

vand Vandut, Se Poate Inchide.

Recommended Posts

Iti recomand sa rescrii anuntul si sa fii sincer in descrierea daunelor motocicletei.

Daca nu o faci tu, o voi face eu deoarece am vazut-o si m-am lamurit.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles, motocicleta pe care incerci sa o vinzi intreaga este dincolo de orice reparatie. Te-as ruga sa mentionezi treaba asta in anunt daca vrei sa iti ramana in continuare postul.

Mersi!

Link la postare

Nu incerc s-o vand intreaga! / de noua! Motocicleta este reparabila (poate confirma gabone, este la el in service), dar nu am nici un interes s-o repar pentru ca vreau sa schimb clasa (chopper / cruiser). Nu sunt vicii ascunse, doritorii o pot viziona si decide singuri.

Am si poze suplimentare HI-RES, in album picassa, cine doreste le poate vedea, insa cel mai bine fiecare decide la fata locului.

Merci

Ok, hai sa o luam altfel. Am inteles ca motocicleta a fost calcata de un camion (!?) si ca, printre altele, bascula este indoita, iar cadrul motocicletei este curbat. Te durea daca spunea asta celor interesati?

Link la postare

Nu vreau sa intru in nici o polemica si nici nu am (nimic de) ascuns. Cine doreste, vede mobra si decide singur.

Link la postare

Mai stimate domn,

Chiar e greu sa dai o unica si vitala informatie potentialilor clienti?!....aceea ca mobra a fost calcata de o BASCULANTA?!....

Sa fie clar...nu accidentata de o BASCULANTA, ci trecut peste ea cu ROTILE...

Link la postare

Nu vreau sa intru in nici o polemica si nici nu am (nimic de) ascuns. Cine doreste, vede mobra si decide singur.

Am inteles, deci faptul ca ai fi recunoscut ca mobra aia a fost calcata de un utilaj de cateva tone era polemica. Ok, atunci haide sa nu intram in polemica, poate viitorul client nu se pricepe foarte bine si reusesti sa dai tzeapa. Bafta!

Link la postare

si cine nu o poate vedea si e interesat , te faci ca uiti de cadru si bascula .....

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.