Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

KRYST

vand
Vand Sau Schimb Virago 535

18 postări în acest topic

vand / schimb yamaha virago xv535 din 93 , accesorizata , cu enduro touring . stare estetica este de 8/10 , merge bine , nu are probleme . . am facut cu ea 5000 km , pentru incepatori e foarte buna . motorul e pe numele meu , deci nu sunt probleme cu actele . poze noi : http://www.megaupload.com/?d=94VNO4WH

pret de vanzare 2200E .

cel mai repede raspund la telefon : 0727644696

post-34218-0-24500000-1313770495_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ca tot am mai fost intrebat de schimburi . in afara de enduro touring , as mai fi interesat de GSX 750 F sau de GSX 600 F . alte sportive sau sport touring nu .

Link la postare

se da pusa la punct :schimb de ulei + filtru , furca servisata , carburatoare curatate si reglate , membrane noi la carburi , ghidon nou ,cauciucuri si camere noi . consum mixt 50/50 in mare parte cu pasager maxim 5% . motorul se pote livra oriunde in romania .

pretul este usor negociabil in limita bunului simt .

Link la postare

se da pusa la punct :schimb de ulei + filtru , furca servisata , carburatoare curatate si reglate , membrane noi la carburi , ghidon nou ,cauciucuri si camere noi . consum mixt 50/50 in mare parte cu pasager maxim 5% . motorul se pote livra oriunde in romania .

pretul este usor negociabil in limita bunului simt .

Link la postare

Bafta! Si eu am avut un chopper la fel, si am fost foarte multumit de el!

Link la postare

fiule , chiar nu stii sa te opresti din comentarii ? ne vedem noi intr-o zi .... sa vada si ochiu meu ce scuter de papagal cordit ai .

Link la postare

fiule , chiar nu stii sa te opresti din comentarii ? ne vedem noi intr-o zi .... sa vada si ochiu meu ce scuter de papagal cordit ai .

Urat, urat si nejustificat. Parerea omului n-o schimbi, indiferent ce ii zici. Cand il jignesti, deja il ridici pe el....

Link la postare

fiecare om isi stie limitele , dar el nu . a comentat si in alte parti , si chiar nu e normal sa te bagi peste vanzarea cuiva si sa comentezi de aiurea . si daca il tine , nu are decat sa iasa din spatele tastaturii , sa vada si el ca nu e ceea ce pare . sarind peste faptul ca nimeni nu il stie pe individ . si cand zic nimeni , chiar nimeni nu il stie . asa ca se pare ca e un pusti cordit de pana in 19 -20 de ani care nu are ce face cu timpul si face afirmatii gratuite ca nu-si vad rostul .

motorul a primit un parbriz GIVI nou nout , usor fumuriu . pretul ramane acelasi si negociabil .

Link la postare

Bafta inca odata!

Link la postare

Salut, te intereseaza asa?

Se pare ca a avut efect urarea mea!

Link la postare

Din pacate nu ma mai intereseaza gsxf . Lista de schimburi ar fi cam asa : transalp , bmw f650 ( chiar gs ) , honda hornet .

Pret de schimb 2200 euro , pret de vanzare 2000 euro . Nu ma mai grabesc deloc , asa ca astept oferte .

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.