Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Lucs

vand Vandut

Recommended Posts

stare buna, aspect ok, suna frumos, aerografiat, inmatriculata, acte la zi.

an: 1997 km: aprox 25.000

consum 3.5%

tel: 0744 427 959

accept schimb.

pret: 2300E

(pt schimb 2800E)

salut! o curiozitate si intrebare... fostul proprietar, geambi80, a postat un pret de vanzare de 2000e, vn-ul fiind echipat cu-n sissy bar si genti laterale.

http://www.pro-bike.ro/forums/topic/83038-vand-sau-schimb-vn400/page__p__432264__hl__kawasaki__fromsearch__1#entry432264

tu-l scoti la vanzare fara acele accesorii, nimic de zis, este frumos, probabil valoreaza si mai mult... intrebarile mele sunt: daca mai ai gentile/pt. vanzare/ pret? si daca ai mai schimbat ceva la el? gen consumabile...

multumesc,

colon curat!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

misto motor , am mers cu el , e foarte comod , manevrabil , iar vopseaua e prea tare . din cate am inteles , are un consum extrem de mic , aproximativ 3,8 in oras . spor la vanzare .

Link la postare

misto motor , am mers cu el , e foarte comod , manevrabil , iar vopseaua e prea tare . din cate am inteles , are un consum extrem de mic , aproximativ 3,8 in oras . spor la vanzare .

merci...

Link la postare

chiar nu inteleg astfel de "bagari in seama"... dar trebuie sa le toleram... suntem in romania...

eu l-am luat gratis, dar tie tzi-l dau cu 2000 cat a cerut fostul proprietar, e ok asa ???

......................................................................................................

l-am dobandit in urma unui schimb si il vand cu cat cred eu de cuviinta,

coburi nu am primit la el, sissy bar este.

daca chiar te interesa si erai un tip decent, imi puneai aceste intrebari in privat, sau prin sms/tel.

......................................................................................................

aviz amatorilor de bagari in seama, sunt bine primiti, sa intretinem spiritul romanesc de mahala, veniti, comentati....

colegu', de ce te simti lezat? este liber fiecare sa-si posteze parerea; vorba ta.. trebuie sa le toleram..

ce ar tine de decenta? doar am postat un link, care este pe site, la indemana tuturor. cand m-am interesat de motor, era echipat cu acele accesorii, insa bugetul imi era mai mic fata de ultimul pret cerut. te-am intrebat de accesorii si de consumabile, crezand ca poate ai mai schimbat ceva la el, pt diferenta adaugata...

simtul valorificarii difera de la om la om, nu te-a judecat nimeni, un raspuns concis era suficient.

renunta o clipa la orgoliu, sterge detaliile stiute de tine, pune-te in locul nostru si compara la rece cele doua oferte, la prima vedere... ce impresie iti lasa?

inchei aici, nu vreau sa polemizam, sa divagam de la scopul topicului.

spor la vanzare iti doresc, si-mi cer scuze pt postarea ce te-a deranjat .

Link la postare

Am servisat motocicleta asta in primavara. Intre timp vad ca a schimbat doi proprietari. Cati proprietari sunt in cartea de identitate?

De abia ai cumparat-o, de ce o vinzi atat de repede?

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.