Mergi la conţinut
  • 0

Honda Varadero


feciorash

Întrebare

18 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

  • 0

salut.sunt posesorul unei honda varadero si as dori sa ma ajutati pt ca sunt incepator.imi arata vag kilometri parcursi.ce e de facut.la fel si temperatura.astept raspuns.de asemenea intretinerea cum se face etc;

vai, doamne!!!chair.gifcum adica iti arata... vag km parcursi? fa, te rog, un desen daca iti e greu sa te exprimi. toata lumea poate conduce motociclete in Romania....sad.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

salut.sunt posesorul unei honda varadero si as dori sa ma ajutati pt ca sunt incepator.imi arata vag kilometri parcursi.ce e de facut.la fel si temperatura.astept raspuns.de asemenea intretinerea cum se face etc;

:whistling: Honda Varadero e un motor MARE pentru oameni MARI...

esti sigur ca stii ce ai cumparat?!

Internet-ul si "Goagle"stiu si iti pot raspunde la toate intrebarile din postul tau!

Doar sa stii ce si cum sa cauti!

Bafta!(vag)

:laugh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Prietene iti dau un sfat...bun...nu mai intreba p nimeni de aici...ca astia nu stiu decat...sa i-a la misto p unu si altul...nu vei gasi aici raspunsurile pe care le cauti.

La asa intrebare ... asa raspuns(uri). Cand o sa puna intrebari pertinente si la obiect itii garantez ca o sa primeasca raspunsuri pertinente si la obiect. Tu cum ai raspunde la intrebarea ... "puteti sa ma ajutati ... incepator ... imi arata vag kilometrii parcursi ... cum ii fac intretinerea ..."

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

cum sa spun face eroare.pe bord in loc sa mi arate km parcursi,temperatura lichidului de racire etc.nu pot stii cati km are motocicleta,cat combustibil a mai ramas in rezervor pt ca face eroare 888888 asa ceva.m-am gandit ca ma ajutati in legatura cu problema asta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

"Feciorash" , asta poate fi semnul de inceput al sfarsitului bordului tau ; poate fi de asemeni , un simplu scurt-cicuit , pe care l-ai putea descoperi daca te-ai pricepe si ai avea curajul sa dai bordul jos .

n

Nu tre' sa fii mesterul Sarma , trebuie doar sa urmaresti cu atentie fiecare fir , conexiune.

Spor la treaba!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

hai cu idei care se pricepe bineinteles:).nu mai ironizati ca nu ati vrea sa fiti in locul meu

"Feciorash" , asta poate fi semnul de inceput al sfarsitului bordului tau ; poate fi de asemeni , un simplu scurt-cicuit , pe care l-ai putea descoperi daca te-ai pricepe si ai avea curajul sa dai bordul jos .

n

Nu tre' sa fii mesterul Sarma , trebuie doar sa urmaresti cu atentie fiecare fir , conexiune.

Spor la treaba!

am pus si poze dar se pare ca n-am raspunsuri,am desfacut si bordul da nu exista problema la fire de genu ca nu fac contact sau fac scurt circuit

se pare ca tot la mecanic ajung cu ea:(

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

In cazul asta , se pare ca e "dus" . Imi pare rau ptr tine . acelasi lucru ,cu aceleasi simptome s-a intamplat unui prieten la Bulldog-ul sau.

La vremea aia , mobra n-avea decat vre-o 9.000km...

aham...am inteles:(.de unde pot sa cumpar unul nou pt ca l am dat jos.e sccump?nu ma pricep

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Nu e problema de cabluri.Problema este ceasul propriu-zis. Se poate ca undeva , un contat sa faca scurt sau ceva de genul asta. Poate gasesti un ceas de bor mai nou. Nu cred ca are rost sa il mai repari.

Cat despre pret, vezi si tu care este media si fa un pret in functie de ce spune piata.

Apropo: esti incepator si ai cunmparat Varadero !? ai curaj, nu gluma....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Ce tot va dati cu parerea ca are curaj sa inceapa pe Varadero? Nu vedeti(sau nu faceti diferenta) oameni buni ca este vorba despre modelul de 125 cm? Este o motocicleta foarte buna pentru un incepator cu cei 15 cai ai sai.Eu in locul tau as pastra motocicleta 1-2 ani pana m-as invata sa merg pe 2 roti.Treaba cu bordul,daca nu o poti ignora,cred ca o vei rezolva doar la un electrician.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Ce tot va dati cu parerea ca are curaj sa inceapa pe Varadero? Nu vedeti(sau nu faceti diferenta) oameni buni ca este vorba despre modelul de 125 cm? Este o motocicleta foarte buna pentru un incepator cu cei 15 cai ai sai.Eu in locul tau as pastra motocicleta 1-2 ani pana m-as invata sa merg pe 2 roti.Treaba cu bordul,daca nu o poti ignora,cred ca o vei rezolva doar la un electrician.

mersi silviule,cred ca pana la urma asa voi face sau ma interesez de un bord la mana a doua si il schimb, asta in caz ca nu l poate repara electricianul/

Nu e problema de cabluri.Problema este ceasul propriu-zis. Se poate ca undeva , un contat sa faca scurt sau ceva de genul asta. Poate gasesti un ceas de bor mai nou. Nu cred ca are rost sa il mai repari.

Cat despre pret, vezi si tu care este media si fa un pret in functie de ce spune piata.

Apropo: esti incepator si ai cunmparat Varadero !? ai curaj, nu gluma....

motorul are doar 125 cm desi caroseria e destul de masiva si greoaie ;)) dar cu toate e o motocicleta buna.de reparat bordu nu stiu ce sa zic,doar de il schimb.ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la întrebare...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...