Mergi la conţinut

POZELE MEMBRILOR ACESTUI FORUM!


SuspanS

Recommended Posts

Se primesc si poze cu burta? =))

R1der, ai grija ca te ajunge.

=))))) dude, eram in perioada de glorie ... de asta eram asa de grasun ... ma certasem cu fosta .... acu ca am prietena sa vii sa ma vezi ... s-a dus dreaq si burta si tot ... arat ca dreaq ... stii ce e hilar ??? faptul ca mi s-a deformat geaca ... si cand ma imbrac cu ea inca are burta ... e foarte ciudat ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A supt-o?

Andrei .. fara comentarii interpretabile daca se poate ...

si acu ca sa iti raspund e ideea ca inainte imi permiteam tot felul de excese (de bere, "marioara", lafaiala, mancare ca nebunu si la ore aiurea, sunt multe motive pt care ajunsesem sa am 84 de kg la numai 1.68 m) ... dar acum avand prietena nu mai fac excese asa de des, mananc regulat si mancare gatita, nu junk food ... cam astea ar fi motivele pt care am ajuns la 68 kg si nu mai am 84 kg ....

numai bine

LE: plus ca se stie ca "fumeie" e stres tata la capul omului ... asa ca .... =))))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahha poza cu moshu e geniala hahahhaha :)))

umbla ferocu asta mic de n-are treaba! numa plimbari! Pai nu te dor ma si pe tine picioarele??? Ca pe mine ma doare inima sa vad pozele astea.. cu mare, cu soare... vacanta...

Pai de ce sa ma doara picioarele ? Ca nu ma plimb pe jos, ba cu masina, ba cu ATV, ba cu motoreta, asa ca treaba e buna.

Pai de ce muncesc 11 luni pe an ca un turbat, de dimineatza pana seara ? Cand e concediu/vacanta, atunci sa fie plimbare si voie buna :beer: !!! Abia astept sa se termine ziua de azi 19.12.2008 ultima zi de munca din acest an, mai am cateva ore si incepe VACANTAAAAAA !!! Din pacate in acesta vacanta nu am posibilitatea sa plec unde ar fi trebuit la ski (din cauza unui sef zelos care nu imi lasa iubita sa plece in concediu), dar poate ajung pe la noi pe aici, prin tara asta minunata in care avem niste preturi de kkt, dar si asa distractia tot trebuie sa fie. Revin cel mai probabil la anu cu niste pozne, sper sa fie dragutze, dupa ce imi voi serba ziua undeva pe la munte cu prietenii apropiati sufletului meu !!!

Deci fii atenta care e treaba, astept ziua mea muuuult mai mult decat revelionul (care inca nu stiu unde il voi petrece - ceva sugestii ? ) pentru ca vrem sa organizam ceva super tare (in opinia noastra). Am zis VREM pentru ca : pe 21 IAN este ziua iubitei mele (nu mai este cea pe care o stiti voi, na pamantu' e rotund se-nvarte), pe 22 IAN este ziua unui fff bun prieten de-al meu, iar pe 23 IAN este ziua mea si a inca unui prieten fff bun, deci vom fi 4 sarbatoriti la o singura petrecere pe care deja am organizat-o in proportie de 75 -80%, undeva in predeal la o pensiune super misto unde vom avea si un super foc de tabara, abia astept !!!

Bafta si numai bine !!! Craciun Fericit la toata lumea si un an nou mai bun si mai imbelsugat decat cel care este pe ultima suta de metri !!! Sa ne auzim si vedem cu bine !!!

PS: disney oricum esti o chitroasa ca nu ai vrut sa iesi cu noi in club cand am fost cu ICV :P !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am posibilitatea sa plec unde ar fi trebuit la ski prin tara asta minunata in care avem niste preturi de kkt,

Pai uite aici un loc perfect pt ski si acuma cu zapada de 1.5 metri.

http://www.mthigh.com/

Telescaunul te poate costa $1.70 tura si chiar poti schia gratis o zi intreaga intr-o anumita portiune.

Esti binevenit tu si zeci de prieteni de ai tai.

Ziua chiar e placut si la plaja.

post-6621-1229700932_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RN-ule iar imi rastalmacesti frazele, esti campion la chestia asta :beer: Eu ar fi trebuit sa plec in Austria, era totul aranjat numai ca nu s-a putut pentru ca iubita mea trebuie sa lucreze pe 29 - 30 - 31 dec si am zis ca POATE ajung pe la noi pe aici, dar nu prea cred.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. RN-ule iar imi rastalmacesti frazele, esti campion la chestia asta :beer:

2. Eu ar fi trebuit sa plec in Austria, ...... si am zis ca POATE ajung pe la noi pe aici, dar nu prea cred.

1. Si eu care cred ca sunt ff clar in comunicare.

2. Tot nu inteleg ce vrei sa zici. Trebuia sa pleci dar ..... poate ajungi acasa. Pai daca nu pleci esti deja ajuns acasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In plin exercitiu al functiunii :) Bravo! Cum te descurci cu restul familiei, doamnele tale nu iti manca urechile ca depanezi motorul in sufragerie? Eu stiu cum e, am un fiu care isi foloseste camera pe post de atelier velo. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

5 zile de relax total petrecute in compania persoanei iubite, all inclusive :P : munte - revelion - partie - zapada multa - distractie - relaxare - si inca ceva dar mi-e rusine sa zic :P, ce sa mai, o vacanta reusita si de data asta !!!

Bafta si numai bine !!!

post-197-1231832200_thumb.jpg

post-197-1231832244_thumb.jpg

post-197-1231832283_thumb.jpg

post-197-1231832348_thumb.jpg

post-197-1231832399_thumb.jpg

post-197-1231832456_thumb.jpg

post-197-1231832496_thumb.jpg

post-197-1231832550_thumb.jpg

post-197-1231832604_thumb.jpg

post-197-1231832666_thumb.jpg

post-197-1231832722_thumb.jpg

post-197-1231832770_thumb.jpg

post-197-1231832851_thumb.jpg

post-197-1231832888_thumb.jpg

post-197-1231832931_thumb.jpg

post-197-1231833014_thumb.jpg

post-197-1231833088_thumb.jpg

post-197-1231833148_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

u( :wink: )si ultima achizitie... :huh: mai bine beam banii care i-am dat pe ea... :mad: nu ma prinde deloc...nu ma ajuta nimeni sa scap de ea?dau o bere... :rolleyes:

post-7430-1233053452_thumb.jpg

post-7430-1233053492_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...