Mergi la conţinut

POZELE MEMBRILOR ACESTUI FORUM!


SuspanS

Recommended Posts

Salutare sunt Stefan din Bucuresti respectiv si din Frankfurt(Germania) :beer: asta e una din motocicletele care le posed mai am inca un ZZr 600 aici in Bucuresti si O Gilera de 125 pentru sporturi iar in rest am 24 de ani am in sange motociclismul mai ales viteza si sper sa achizitionez cat mai multe, ultima achizitie e un CBR 600rr din 2004 si acum imi doresc un CBR 900 rr :beach: .La revedere si sper sa ne vedem pe strada!!!

post-567-1120701122_thumb.jpg

post-567-1121649203_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa bag si eu !!! Si daca tot bagam poze sa spunem si noi cum ne cheama si alte alea, de cand avem permis, de cand avem motoreta etc !!!

Vali 23, Bucuresti - Voluntari, permis Iulie 2003, prima motoreta august 2003 Yamaha FZ 250 Phazer '84, vanduta acum 1 luna si ceva =(( !!! Urmeaza un enduro in primavara !!!

Prima poza sunt eu pe un Yamaha WR 426 ! In rest poze cu febletea mea !!!

post-197-1120777541_thumb.jpg

post-197-1120777661_thumb.jpg

post-197-1120777686_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drum uscat cu ce ma ??? Ca omu nu are motocicleta !!! Tu chiar crezi ca motocicleta aia din poza e a lui ??? Te inseli amarnic !!!  :chair:

<{POST_SNAPBACK}>

E "pe vine", e "pe vineeee" !!!

Da' poate mai prind si eu cate un motor din cand in cand...

Si cand merg pe jos tot uscat prefer asfaltul. (Multumesc, SuspanS !)

Iar acolo, in titlu, erau invitati membrii forumului sa puna poze (nu doar posesorii de motoare), asa ca am raspuns invitatiei... ca din astia patru membri carora le-am pus pozele n-are nici unul nici macar bicicleta (deocamdata).

Uite, mai pun o poza cu Vali ca sa il imbunez sa ma mai scoata si pe mine din fata computerului intr-o miercuri dupa-amiaza. Ce zici, nesuferitule ??? :D

post-1656-1121701496_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete Vulvixxx
E "pe vine", e "pe vineeee" !!!

Da' poate mai prind si eu cate un motor din cand in cand...

Si cand merg pe jos tot uscat prefer asfaltul.  (Multumesc,  SuspanS !)

Iar acolo, in titlu, erau invitati membrii forumului sa puna poze (nu doar posesorii de motoare), asa ca am raspuns invitatiei... ca din astia patru membri carora      le-am pus pozele n-are nici unul nici macar bicicleta (deocamdata).

Uite, mai pun o poza cu Vali ca sa il imbunez sa ma mai scoata si pe mine din fata computerului intr-o miercuri dupa-amiaza. Ce zici, nesuferitule ???  :D

<{POST_SNAPBACK}>

=)) mama nu mai pot, am ras toata ziua :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Margareta pardon eu am bicicleta :banana: !!! Ce sa zic, nu vezi ca mi-ai pus casca invers cum vrei sa mai vad acum :beer: ??? Daca e frumos miercuri mergem !!!

@Vulpixxx te credem ca ai ras, pe tine maica-ta facut la misto asa caaaa.........

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete Vulvixxx
@Margareta pardon eu am bicicleta  :banana:  !!! Ce sa zic, nu vezi ca mi-ai pus casca invers cum vrei sa mai vad acum  :beer: ??? Daca e frumos miercuri mergem !!!

@Vulpixxx te credem ca ai ras, pe tine maica-ta facut la misto asa caaaa.........

<{POST_SNAPBACK}>

Adica ce vrei sa spui?Pana una alta eu trebuie sa ma aplec sa ma leg la sireturi pe cand tu nici nu trebuie sa te misti, sa nu mai vorbim cand ai de bagat ceva in priza sau de ridicat o scama, doar misti putin mana si gata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Margareta pardon eu am bicicleta :banana: !!! Ce sa zic, nu vezi ca mi-ai pus casca invers cum vrei sa mai vad acum :beer: ??? Daca e frumos miercuri mergem !!!

Scuze pentru neglijenta ! Nu te-am vazut niciodata pedaland, ca as fi pus cainele pe tine :D

Si sa ma scuze si Abu: el ARE bicicleta. Si nici nu ii cade lantu' =))

post-1656-1121729837_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hadeti baieti doar nu v-ati oprit aici!.... :red:

1CE...NU MAI AVETI POZE? 2SAU VA E RUSINE SA LE AFISATI PE FORUM! 3 VRETI SA RAMANETI ANONIMI? HAHAHA o poza inca un moment petrecut util!

nu stiti vorba de la mare? .. : nu dati banii pe prostii puneti poze la copii!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...