Mergi la conţinut
SuspanS

POZELE MEMBRILOR ACESTUI FORUM!

Recommended Posts

va multumesc tuturor pentru urari :D din pacate n-am reusit sa creez un topic functional. apare o eroare cu Loop redirect...

@viesparu: Cristian Ivan (Constanta) este cel care s-a ocupat de tot - de la filmare la montaj.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Casa de piatra tie impreuna cu sotia mai alx31 .Si sa aveti copii frumosi si sanatosi.Macar la botez ma inviti. :thumbsup:

Link la postare

Ridere intunecat, zau ca ajung la concluzia ca esti dilau. Sari imediat la gatul echipei de moderare fara sa ai idee de ce se intampla!

Daca te fericeste cu ceva, am discutat cu Noni acum o saptamana de topicul lui Alx31, pentru ca vrusesem sa intru sa-i urez casa de piatra si am constatat eroarea. Din pacate nici Noni nu a reusit sa-i dea de cap. Sa stii ca o fi conspiratii pe ici-colea, dar ne mai si pasa la cate unii.

@ Alx31 - Casa de piatra ! Ma bucur ca pot sa o zic macar aici. Daca mai ai probleme, da si tu de stire, nu le putem depista pe toate.

Link la postare

multumesc tuturor inca o data.

@Z: am inteles problemele, am mai discutat cu Cesar pe privat. nu e nici o suparare. vin si pozele cat de curand :whistling: de aia as fi vrut sa functioneze topicul...

Link la postare

Daca te fericeste cu ceva, am discutat cu Noni acum o saptamana de topicul lui Alx31, pentru ca vrusesem sa intru sa-i urez casa de piatra si am constatat eroarea. Din pacate nici Noni nu a reusit sa-i dea de cap. Sa stii ca o fi conspiratii pe ici-colea, dar ne mai si pasa la cate unii.

@ Alx31 - Casa de piatra ! Ma bucur ca pot sa o zic macar aici. Daca mai ai probleme, da si tu de stire, nu le putem depista pe toate.

Zoli, ti-am spus ca trebuie redenumit topicul ca sa mearga... L-am redenumit eu si acum merge..

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php/topic/73402-casatoria-lui-alx31/

@Z: am inteles problemele, am mai discutat cu Cesar pe privat. nu e nici o suparare. vin si pozele cat de curand :whistling: de aia as fi vrut sa functioneze topicul...

Alex, cand mai apar probleme... anunta unul din moderatori sau pe mine si se va rezolva intr-un fel sau altul.. ;)

Link la postare

SUPER! Noni nu stiu daca eu puteam sa modific numele in conditiile in care nu puteam intra in topic. Daca da, inseamna ca modalitatea imi scapa, nu ma pricep destul. Ma bucur ca s-a rezolvat.

Link la postare

Sa nu buimacim topicul, dar sa iti explic : abea invatasem sa conduc motocicleta, cazusem de 2 ori si imi era teama pe 2 roti. Am hotarat sa fac cursul acesta pentru ca efectiv in afara de scoala de soferi facuta cu aprox 9 ani in urma nu am mai condus nimic motorizat pe 2 roti. Dimineata devreme pe circuit eram ca o scandura, abea ma aplecam si nici nu stiam unde sa ma uit. Dupa amiaza , la ultima tura, m-am aplecat destul de mult (mai aveam cam 0,5 mm pe cauciuc), mi-a zis intructorul sa ma uit la iesirea din curba si nu la intrare sau la mijlocul ei, si ma miscam destul de mult in sea. Am invatat foarte multe chestii intr-o zi, inclusiv franarea de urgenta.

Deh, daca as fi pe la voi sa vin la mentorat ... nu ar fi rau, asa trebuie sa invat totul singur, si cate mai sunt inca ...

Mai pun o poza cu viitoarea motocicleta, daca totul e ok o iau la anul.

post-29388-0-69382400-1291919667_thumb.j

Link la postare

Cel mai batrin "vitezan" de pe forum

Cel mai batrin "vitezan" de pe forum

. In ordine cronologica, motoarele pe care le-am calarit [hayabusa f. putin]

post-25317-0-96583200-1292005759_thumb.j

post-25317-0-45626400-1292005930_thumb.j

post-25317-0-41801100-1292005967_thumb.j

post-25317-0-44391500-1292061915_thumb.j

Link la postare

buna tuturor,

cam greu de gasit un forum decent de motociclisti in ro, felicitari.

asta sunt eu

27839421254490494001041.th.jpg

22989518936093326931015.th.jpg

post-35130-0-00429200-1312062157_thumb.j

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.