Mergi la conţinut
SuspanS

POZELE MEMBRILOR ACESTUI FORUM!

Recommended Posts

...niciuna dintre ele nu e a mea...:)...ala mic si cu gs-ul sunt ale scolii iar cu hornetul ma mai dau din cand in cand...

pozilii cu mine si a mea...cat de curand :D

post-7255-1197913908_thumb.jpg

post-7255-1197913923_thumb.jpg

post-7255-1197913930_thumb.jpg

post-7255-1197913935_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
...nici una dintre ele nu e a mea...:)...ala mic si cu gs-ul sunt ale scolii iar cu hornetul ma mai dau din cand in cand...

pozilii cu mine si a mea...cat de curand :D

frumoase cisme poata si tu ciorapei mai lungi pt o protectie mai buna :D

Nu iti e mila de piciorusul tau e pacat ;)

Link la postare

...nu am vazut rolul cizmelor in poligon...era si cald..si imi era greu sa ma car cu tot echipamentul dupa mine pana acolo...le port insa de fiecare data cand ies la plimbare :)...

Link la postare
...nu am vazut rolul cizmelor in poligon...era si cald..si imi era greu sa ma car cu tot echipamentul dupa mine pana acolo...le port insa de fiecare data cand ies la plimbare :)...

pai sunt mai importante de cat tot ce avei pe tine ca iti cade motoreta pe picior

Link la postare
Ma bucur sa te revad Ferocule. Acum ce motor calaresti, unul din cele de mai sus?

Din pacate nici unul, din motive medicale. Sper ca prin vara sa pot reveni calare, asteptam analizele. Poze mai am o gramada, o sa le triez pe cele care merita postate si o sa le vedeti si voi. Bafta si numai bine.

Link la postare

da ma :)) mai pune poze cu kateemu ala PORTOCALIU!! la dreq.

amandina, bravo! pune poze si cu tine la plimbare. a, si poarta echipament ca esti frumusica si e pacat. :)

Link la postare
vaaai, cata subtilitate
Coxane, recunoaste ca te roade invidia :) Mai ales ca e chiar misto ketemeu'. Fetele, daca Feroce mai pune poze cu jucaria oranj, va trebui sa puneti si voi poze noi :)

Link la postare

La cererea publicului :D am mai gasit cateva pozne, ar fi trebuit sa fie mai multe dar nu le gasesc.

Adica eu ma chinui caut, pun poze si voi (fetele) nu mai ziceti nimik ??? :((

post-197-1198179586_thumb.jpg

post-197-1198179723_thumb.jpg

post-197-1198179786_thumb.jpg

post-197-1198179898_thumb.jpg

post-197-1198179990_thumb.jpg

Link la postare
Dom' Feroce, ce e cu predilectia asta pentru poze in postura de roadkill? :D Iti place asa de mult sa fii culcat in fata/alaturi de motoare?

Mda... eu nu as face asemenea glume.

Link la postare

foarte tare...ai facut moto louis...banuiesc ca ai luat permisu' din prima, nu? :)) cand ti-ai luat permisu? si cum e cu moto pe strada? :D

sorry de offtopic baieti :D

Link la postare
foarte tare...ai facut moto louis...banuiesc ca ai luat permisu' din prima, nu? :)) cand ti-ai luat permisu? si cum e cu moto pe strada? :D

Tu parca erai mare vedeta pe sbz. Te scuzam de off topic daca ne pui niste poze, altfel ban scrie pe tine.

Link la postare

..da, la Motolouis am facut...am luat a doua oara din motive neelucidate inca...hihihi

l-am luat intr-o zi cu soare...late november...era sa lesin da iemotii :P...pe strada...hmm.. mi-a fost teama pana la prima intersectie...dupa aia m-am linistit

post-7255-1199658767_thumb.jpg

Link la postare
urat a sunat...m-ai facut sa ma simt prost...pe bune :(=((:cray:

De ce, bre? Nu am zis-o in sensul "erai mare vedeta pe sbz, ce cauti aici?". Ma iarta, te rog. :friends:

Link la postare

spiridushato, aici e topic de poze....si tu esti total offtopic fara ele....fa pe plac baietilor ca sigur o sa mai gasesti si pe aici cativa ptr plimbarile care urmeaza :)

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.