Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

julioovip

vand Se Vinde Honda Cbr Rr 2004-2005

Recommended Posts

Se vinde motocicleta Honda Cbr RR an Fabricatie sfarsitul anului 2004 , mototcicleta se prezinta intr-o stare foarte buna de functionare

revizie completa,ULEI , FILTRE ,KIT LANT , Crashpaduri,Cauciucuri fata/spate noi Pirelli Supercorsa placute frana,ulei +semeringuri telescoape ,oglinzi cu semnalizari , crashpaduri Rizoma ...

Acte in regula , inmatriculata pe persoana fizica , se elibereaza fisa de inmatriculare stampilata ,si cazier fiscal fara nici o problema .

Pretul Pt motocicleta este de 3500 euro . Se accepta unele schimburi

Date de contact :

0761 417 771

0753 104 518

YID : schilaci_claudiu / @yahoo.com

Cateva poze pt a va face o idee despre stare in care se afla motocicleta estetic !

Pt orice informatie va stau la dispozitie la cele 2 nr de tel si/sau in limita timpului liber , la adresa de mail/messenger .

Daca cineva doreste poze amanuntite , dau in special pozata o anumita parte a motocicletei , va rog sa-mi comunicati .

Am uitat sa specific , imi cer scuze . Motocicleta este 600RR

post-23835-0-29307200-1315465535_thumb.j

post-23835-0-18862000-1315465552_thumb.j

post-23835-0-31008500-1315465571_thumb.j

post-23835-0-57611400-1315465587_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

UPPP ...valabil ca vine iarna si n`am unde s-o tin :)))

UPPPP valabil , a venit vremea rea si chiar n`am unde s-o tin .... mai las ceva la pret pt cn e interesat !!!!

Link la postare

Motocicleta arata foarte bine. O singura mentiune am, modelul este 2003 - 2004. 2005 este la fel ca cel de 2006.

Incearca sa o mai dai si pe alte site-uri. Daca ai noroc si mai vine un we cu vreme misto sigur o dai. Am inteles ca a fost fabricata la sfarsit de 2004, dar cand a avut prima inmatriculare? Uneori este important sa spui si asta.

Anyway, bafta la vanzare. Stiu modelul foarte bine.

Link la postare

multumesc frumos de aprecieri , intradevar este o motocicleta ok , si pt incepatori , si se poate ridica si la asteptarile exsigente ale celor avansati . Usor de condus , foarte agila ....insa este pacat cand aud oferte de 2500 euro ...iti vine sa no mai dai niciodata.In conditiile in care un r6 din 99-00 se da cu 2000-2200euro.Dar asta e tara ..UPP VALABIL

Link la postare

Cam ce te-ar interesa la schimb? O alta mobra mai vechiuta + o diferenta de bani te-ar interesa? Poti sa te uiti la http://www.pro-bike....600-f3/ . Acesta este anuntul meu de vanzare si sa vezi despre ce e vorba si eventual zi-mi ce diferenta te-ar interesa. Astept mesaj privat sau raspuns aici.

Merci anticipat!

Stima,

LD.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.