Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

MasterKLr

vand Vand Casca Flip-Up Nolan N100E Xxl Cel Mai Mic Pret!

Recommended Posts

Vand casca moto Nolan N100E xxl model deosebit de bun, cu sgarieturi minore, fara lovituri, cazaturi pe jos, interior in stare buna:) marime xxl putin cam mare pt mine:)

Fara zgarieturi pe parbriz!

Schimb cu telefon, sau orice altceva:) ofer diferenta daca e cazu:0

Pret usor negociabil!!!

Ofer transport gratuit prin posta romana!

Pret foarte mic 300 lei!

http://www.olivers.r...77-n100e77.html Pret achizitie noua : 892 lei !!!

post-34666-0-62918500-1315852601_thumb.j

post-34666-0-70427300-1315852610_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

casca a ajuns la mine, de fapt e undeva pe drum, dar este platita de mine,o ofer cui o vrea, gratuit...s-ar putea sa fie tiganeasca nu garantez,horatiu zaharia din ibanesti, mures....

Ok vreau sa vad cine e fericitu posesor al unei casti Gratis, de buna calitate Nolan! nu de alta dar garantez ca casca e conform descrieri mele:) doar ca domnu Ciuca are chef de tranzactii aiurea!

Link la postare

jenifer, daca cumva nu e adevarat, e posibil sa ne suparam nitel.

zoltane, ce vrei sa zici cu suparatu",vreau sa donez o casca ,am zis s-ar putea sa fie tiganeasca, nu garantez....am mai scris undeva mai jos despre toata tevatura....zaharia horatiu tigan de ibanesti mizeaza pe faptul ca am multe probleme cu acte , bani s.a.m.d.asa ca spune ca este de buna calitate si altele asemenea si ca eu fac tranzactii aiurea....s-a miorlait la telefon, prin mesaje, ca nu este nici o problema , nu imi place casca o returnez si el imi trimite banii....pana au ajuns banii , dupa aia pa!nu platesc nimic , casca poti sa te speli cu ea pe cap....am intrebat-o pe doamna de la oficiul postal din ibanesti, si a zis ca domnul tiganus a mai facut d-astea.....deci nu ma intereseaza prea mult , vreau s-o donez si cu asta , basta ,cuiva care poarta xxl la dovleac!noroc bun, bre zoltan , si vezi daca ai capu mare ti-o dau tie..

Link la postare

bun frate doneazo, si cine imi va spune ca e tiganeala eu imi retrag cuvintele si inapoiez bani:) hai sa fim seriosi:) o casca de genu se vinde la 800 lei, in starea care e casca merita mai mult de 300 lei! asta i clar, pt ca nu e cazuta pe jos sa fie zdrobita, captuseala e buna, nu e tocita in interior!

si ai face bine sa iti retragi cuvintele! nu is tigan si nu am treaba cu tigani:) dar pot sa si am! daca vrei sa ai dea face cu ei! asa ca te rog frumos!

Nu trebuia sa imi ceri sa ti-o trimit in caz ca nu ai fost sigur ca vrei sa o cumperi!

Link la postare

bun frate doneazo, si cine imi va spune ca e tiganeala eu imi retrag cuvintele si inapoiez bani:) hai sa fim seriosi:) o casca de genu se vinde la 800 lei, in starea care e casca merita mai mult de 300 lei! asta i clar, pt ca nu e cazuta pe jos sa fie zdrobita, captuseala e buna, nu e tocita in interior!

si ai face bine sa iti retragi cuvintele! nu is tigan si nu am treaba cu tigani:) dar pot sa si am! daca vrei sa ai dea face cu ei! asa ca te rog frumos!

Nu trebuia sa imi ceri sa ti-o trimit in caz ca nu ai fost sigur ca vrei sa o cumperi!

manele...o dau gratis...esti tigan sadea...daca vrei poti s-o pastrezicred ca nu pricepi, vrei sa pari ce nu esti, cas ca pentru donare moderatori sau alti indivizi.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.