Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

zoli_zxr

vand Ninja Special

Recommended Posts

zx7r , 1999 , unic proprietar in tara , toate actele la zi , carburatoare cu dinojet stagiu2,filtru aer K&N,sistem evacuare custom made si ignition advancer +3 de la factory pro carene Sebymoto cu insertie de carbon in rest pozele vorbesc pentru ele roti telescoape si sistem de frinare in valoare de 2000 euro minim mai multe detali la telefon 0742121901 pret 3000 euro

SAU SCHIMB CU YAMAHA RAPTOR

post-35964-0-76110900-1316024433_thumb.j

post-35964-0-13807100-1316024450_thumb.j

post-35964-0-13567900-1316024476_thumb.j

post-35964-0-38842000-1316024491_thumb.j

post-35964-0-43923800-1316024516_thumb.j

post-35964-0-79616400-1316024531_thumb.j

post-35964-0-88689600-1316024552_thumb.j

post-35964-0-59172400-1316024583_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

zx7r , 1999 , unic proprietar in tara , toate actele la zi , carburatoare cu dinojet stagiu2,filtru aer K&N,sistem evacuare custom made si ignition advancer +3 de la factory pro carene Sebymoto cu insertie de carbon in rest pozele vorbesc pentru ele roti telescoape si sistem de frinare in valoare de 2000 euro minim mai multe detali la telefon 0742121901 pret 3000 euro

SAU SCHIMB CU YAMAHA RAPTOR 660 r

Link la postare

Plasticele de deasupra ram air sunt colantate cu imitatie de tesatura de fibra de carbon - la alea te refereai cand ai scris insertie carbon?

De pe ce motoreta e luata furca fata? Discurile par de zx6/zx10 iar rotile de ZX7 originale.

Link la postare

Plasticele de deasupra ram air sunt colantate cu imitatie de tesatura de fibra de carbon - la alea te refereai cand ai scris insertie carbon?

De pe ce motoreta e luata furca fata? Discurile par de zx6/zx10 iar rotile de ZX7 originale.

am vazut de multe ori observati de ale tale, rautacioase , lasa oamenii sa descopere singuri ce defecte sau modificari au motocicletele.

Link la postare

Pun pariu ca in viata ta nu ai putea face diferenta intre un disc de zx6 si unul de gsx-r sa zicem,asa ca lasa-l pe Cesar sa isi spuna parerea.Este nevoie de un ochi priceput si carcotas,uneori poate scoate la suprafata detalii infioratoare,chiar daca motoreta arata demential.

Stima!

Link la postare

Asa e, de ce sa scoata omu asta in evidenta anumite incoerente in povestea motorului? Lasa sa se arda gugustiucii cu tot felul de cazane..

Link la postare

am vazut de multe ori observati de ale tale, rautacioase , lasa oamenii sa descopere singuri ce defecte sau modificari au motocicletele.

Pai daca oamenii nu se pricep.... e prima oara, vad motoreta, verde stralucitoare, urla tare o iau, si la 1000 de km mai are un pic si se dezmembreaza, sau cand merge mai tare cu ea cine stie ce se intampla cu jugul si ramane cu un semighidon in mana, ti se pare normal?De aceea e forum sa discuti sa te interesezi, si inca un lucru , comentariul lui a fost departe de rautacios ci pur si simplu era curios, din ce bucati a fost facuta motoreta de mai sus.Da-ti cu parerea doar sa fie ceva relevant, nu doar o observatie , sau sa te bagi in seama pur si simplu,salut!

Link la postare

Încerc sa fac "observaţi" doar la subiect. Până una altă tu eşti pe lângă si nici nu pricepi care e rostul forumului.

Link la postare

pro si contra ce?

domle - motoreta e verde. Unii sunt pro si altii sunt contra? Asta vrei sa zici? :D :D :D

Te cam inseli referitor la nevoile tale de bagator de seama - e adoua oara cand esti offtopic. Cred ca esti derutat.

Ceva despre motoreta asta poti sa zici? E buna, e rea, e nasoala, ii curge benzina in baie, ii zornaie cuzinetii... pune frana, nu pune, trage stanga, are marchearriere, aer conditionat... ceva, orice?

Link la postare

Pai daca oamenii nu se pricep.... e prima oara, vad motoreta, verde stralucitoare, urla tare o iau, si la 1000 de km mai are un pic si se dezmembreaza, sau cand merge mai tare cu ea cine stie ce se intampla cu jugul si ramane cu un semighidon in mana, ti se pare normal?De aceea e forum sa discuti sa te interesezi, si inca un lucru , comentariul lui a fost departe de rautacios ci pur si simplu era curios, din ce bucati a fost facuta motoreta de mai sus.Da-ti cu parerea doar sa fie ceva relevant, nu doar o observatie , sau sa te bagi in seama pur si simplu,salut!

Daca face cineva observatii crezi ca nu se mai dezmembreaza motorul?!!!! ;):D :D

pro si contra ce?

domle - motoreta e verde. Unii sunt pro si altii sunt contra? Asta vrei sa zici? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Te cam inseli referitor la nevoile tale de bagator de seama - e adoua oara cand esti offtopic. Cred ca esti derutat.

Ceva despre motoreta asta poti sa zici? E buna, e rea, e nasoala, ii curge benzina in baie, ii zornaie cuzinetii... pune frana, nu pune, trage stanga, are marchearriere, aer conditionat... ceva, orice?

stii ce cred eu ? ca esti frustrat . Dorinta vieti mele e sa fiu bagat in seama de tine . iti multumesc ca iti rupi din timpul tau pretios ca sa citesti postarile unui bagator de seama :))) :))) :)) :scooter:

Link la postare

Pe aia cu hotul striga hotii o stiai. Acum o stii si pe aia cu frustratul striga frustratii :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Iti recomand sa treci pe la incepatori sa iti bagi CV-ul. Mai ne cunoastem, mai ne imprietenim.

Momentan ai aterizat in freza aici la vanzari, unde nu e teritoriul tau. Mai intai inveti care e stanga, apoi care e dreapta... Intelegi tu, putina educatie. Dupa aia mai vorbim si despre motorete desi tu ai vrea de pe acum dar ... ce sa faci, inca nu e cazul, nu te pricepi.

Ceva despre motoreta din topic poti sa zici? Astept cu interes.

Link la postare

Pe aia cu hotul striga hotii o stiai. Acum o stii si pe aia cu frustratul striga frustratii :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Iti recomand sa treci pe la incepatori sa iti bagi CV-ul. Mai ne cunoastem, mai ne imprietenim.

Momentan ai aterizat in freza aici la vanzari, unde nu e teritoriul tau. Mai intai inveti care e stanga, apoi care e dreapta... Intelegi tu, putina educatie. Dupa aia mai vorbim si despre motorete desi tu ai vrea de pe acum dar ... ce sa faci, inca nu e cazul, nu te pricepi.

Ceva despre motoreta din topic poti sa zici? Astept cu interes.

bine ca le stii tu pe toate.... ;):giljotiini: deja pierd prea mult timp cu tine,asa ca o sa te las sa iti rupi ochii pe net si sa freci menta.....

Link la postare

Ba... eu zic ca ne mai vedem la Serres daca vii sau ne-om vedea pe la un amkart, ca vad ca ti-ar placea sa te dai pe circuit si mai inveti una alta. Ti-am zis, mai inveti, te mai familizarizezi cu fenomenul, etc, etc.

Ideea este simpla si de bun simt - motoreta la vanzare - OK. Daca are poze si lucrurile sunt la vedere, orice se vede se discuta. Asta inseamna forum. Daca nu aveam forum nu mai aveam ce discuta. Era un autovit cu poze si putea omu sa scrie in descriere orice minune :D Dar asa, este forum, lumea vede agregatul, se discuta, se intreaba, se raspunde. Civilizat, frumos, la obiect. Cum ti se pare?

Link la postare

mai aveti un pic si poate ghiciti ce este montat pe mobra nu santeti departe si daca ati fi citit mai atent anuntu unde scrie carene de la SEBYMOTO cu insertie de carbon poate careva dintre voi mai documentat in domeniu accesorii pentru circuit siar fi dat seama ca nu este vorba de ornamentu care imbraca ramairu`. Succes in continoare la ghicit . Cine i intradevar interesat suna.

Link la postare

Cititi cu atentie anuntu. Carene Sebymoto cu insertie de carbon,intradevar plasticele de deasupra ram air sunt colantate. Cunosc motoru si il RECOMAND putine zx 750 arata ca asta

Link la postare

Ce-si dau cu parerea toti racerii astia !Vedeti-va de treaba mah,ca e ok motoreta asta ,daca nu e ok se va observa la verificare.Nu va mai dati voi repede cu parerea din poze,inteleptii p*lii mele,ramaneti la amckartul vostru,papagalilor.

Link la postare

toate ca toate dar ceri un pret de tot rasul ptr un motor asa batran,mai mediteaza si tu si vezi ce preturi sint reale pe net.si pe deasupra e si kawa....

Link la postare

mai mediteaza tu manelistule cu motoreta da o mie nu tot ce conteaza i marca cilindrea sau anul de fabricatie apropo parca nu alai prostu care cere ci ala care nui plac mobrele verzi

Link la postare

cum te descurci cu lupa aia in loc de farul original ? bate mai bine ? n-ai avut probleme la rar cu ea ?

am un prieten la bloc care si-a luat de curand un zx7 si nu se descurca cu RAR-ul pt bucuresti ...l-au respins de 2 ori pt lumini ., tot asa are lupa

Link la postare

Încerc sa fac "observaţi" doar la subiect. Până una altă tu eşti pe lângă si nici nu pricepi care e rostul forumului.

Mie imi pare bine ca sunt oameni ca Cesar , care ajuta incepatorii . Nu toata lumea s-a nascut invatat . Dar ca sa inveti , nu e neaparat sa te frigi de 3000 e . Numa' bine si spor la vanzare !

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.