Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

brembo

vand Vand Yamaha R1 2007

Recommended Posts

Salut,

Avand in vedere ca intentionez sa parasesc plaiurile mioritice ar fi o varianta sa vand si motorul.

Nu o sa dau detalii prea multe legat de ce are pe ea, cine are ochi sa vada stie la ce sa se uite....nu este o motocicleta pt incepatori si pretul nu este pentru cei care cauta ceva "ieftin si bun".

Am facut poze cu detalii, ceea ce nu se vede sunt filtru K&N, arcuri ambreiaj YEC si ECU YEC care vine cu tot cu interfata si soft-ul necesar. Am si ECU original cu immobilizer, defapt am cam toate piesele originale.

Motocicleta a fost cumparata de mine in stare complet stock. Tot ce are pe ea a fost pus de mine si au fost cumparate de noi.

Pentru detalii puteti sa ma sunati sau pe mail. Pe forum e mai greu....

Nu ma intereseaza nici un fel de schimburi.

Cadou ofer casca aerografiata special pt mine.

Singurele consumabile care trebuie schimbate sunt gumele.

Pretul este negociabil, dar nu mult. 9000 EURO

Telefon 0723.163.129 Alex

post-25721-0-57954400-1316163498_thumb.j

post-25721-0-38194500-1316163552_thumb.j

post-25721-0-42784800-1316163589_thumb.j

post-25721-0-73081000-1316163613_thumb.j

post-25721-0-81302900-1316163633_thumb.j

post-25721-0-77524700-1316163645_thumb.j

post-25721-0-89663100-1316163656_thumb.j

post-25721-0-23129100-1316163666_thumb.j

post-25721-0-74176300-1316163678_thumb.j

post-25721-0-26963000-1316163691_thumb.j

post-25721-0-01198600-1316163703_thumb.j

post-25721-0-06038800-1316163716_thumb.j

post-25721-0-34074600-1316163726_thumb.j

post-25721-0-62034600-1316163737_thumb.j

post-25721-0-17597000-1316163751_thumb.j

post-25721-0-08048600-1316163772_thumb.j

post-25721-0-18773600-1316163785_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

hai ca poate ne unesc anunturile sa vezi ce rad atunci :))))))

Link la postare

Salut,

Avand in vedere ca intentionez sa parasesc plaiurile mioritice ar fi o varianta sa vand si motorul.

Nu o sa dau detalii prea multe legat de ce are pe ea, cine are ochi sa vada stie la ce sa se uite....nu este o motocicleta pt incepatori si pretul nu este pentru cei care cauta ceva "ieftin si bun".

Am facut poze cu detalii, ceea ce nu se vede sunt filtru K&N, arcuri ambreiaj YEC si ECU YEC care vine cu tot cu interfata si soft-ul necesar. Am si ECU original cu immobilizer, defapt am cam toate piesele originale.

Motocicleta a fost cumparata de mine in stare complet stock. Tot ce are pe ea a fost pus de mine si au fost cumparate de noi.

Pentru detalii puteti sa ma sunati sau pe mail. Pe forum e mai greu....

Nu ma intereseaza nici un fel de schimburi.

Cadou ofer casca aerografiata special pt mine.

Singurele consumabile care trebuie schimbate sunt gumele.

Pretul este negociabil, dar nu mult. 9000 EURO

Telefon 0723.163.129 Alex

altul care nu cunoaste banii...

Link la postare

nu inteleg ce ai vrut sa zici prin asta...e scumpa nu?

asta am vrut sa zic da...nu te supara dar cu banii aia cumperi r1 2009

arata foarte bine mobra ...iti urez bafta la vanzare

Link la postare

go ahead...be my guest

cum am scris si in anunt...cine are ochi sa vada...vede. unele componente costa foarte mult...

nu se vinde stock.

Link la postare

hai bre lasa- ca mi-o lasi mie sa ma dau cu ea pe circuit dupa ce pleci tu :))

Link la postare

arata foarte bine mobra ...iti urez bafta la vanzare

eu cred ca habar nu ai cati bani valoreaza investitia facuta in aceasta motocicleta, 9000 euro e un pret decent pt o motocicleta cu putini km , intretinuta maniacal cu atatea extrase aftermarket... bafta la vanzare ,nu baga in seama noobii

Link la postare

eu cred ca habar nu ai cati bani valoreaza investitia facuta in aceasta motocicleta, 9000 euro e un pret decent pt o motocicleta cu putini km , intretinuta maniacal cu atatea extrase aftermarket... bafta la vanzare ,nu baga in seama noobii

tu esti singurul noob de bucale care se baga in seama degeaba...

Link la postare

in afara de finale restul sunt briz-briz-uri de 5 euro, motocicleta de terasa...tu cred ca habar nu ai ce inseamna o motocicleta cu extrase aftermarket...pretul pana la urma il stabileste vanzatorul, dar acum hai sa nu fim ipocriti si sa spunem ca ar fi un pret decent...sa vii cu o motocicleta sh la pretul uneia noi(vezi dual motors)...o motocicleta identica cu asta s-a dat acum 2-3 saptamani la 4500 de euro...eee...ala a fost pret decent!

ps: ce inseamna "intretinuta maniacal"?adica te ajuta cu ceva ca a fost spalata de 10 ori pe zi?!

tu esti singurul noob de bucale care se baga in seama degeaba...

+1

Link la postare

"briz-briz-uri de 5 euro"

:mega_shok:

ti-ai dat singur cu firma in cap.

nu stiu de ce mai stau sa dau explicatii.

cred ca am fost destul de clar cand am scris anuntul...

Link la postare

Fara nicio suparare Jinx, dar cam exagerezi putin. cu briz-briz'uri de 5 euro...

Numai pompa de frana si amortizorul de ghidon, fac peste 600 de euro ( cumparate noi, din magazin) + ca evacuarea este full ( nu doar finale cum zici tu )

A zis bine omu ca cine are ochi sa vada, vede.

Vis-a-vis de pret...nu e problema mea, si nici nu ma intereseaza .

Dar "acea motoreta ca a lui care s-a dat cu 4500"...cauta si tu putin pe afara sa vezi cu cat se vinde un R1 07-08, si dupa aia sa mai zici daca 4500 este un pret """"decent""""

Numai bine si bafta la vanzare

Link la postare

Multumesc tuturor pentru interes (fie comentarii bune fie nu) pt ca intr-un final sunt "up"-uri.

Sincer chiar nu vreau sa intru in detalii legat de ce are pe ea pt ca e mult de povestit. Doar cu cineva interesat care vine sa o vada. A fostun baiat caruia i-am explicat toate draciile de pe ea si nu am avut nici o problema cu asta. Pe forum toata lumea stie, culmea e ca ma uit la cate download-uri au pozele si e haios ca la cele unde trebuie sa te uiti cu adevarat d-abia daca sunt deschise. Ca si in lumea reala unii stiu la ce sa se uite...nu doar la pret. Motoare sunt f multe pe piata, unele mult mai ieftine decat fac ele. Lumea e libera sa aleaga.

Special nu am vrut sa fac o lista cu aftermarket-urile pt ca umpleam pagina aiurea (pt multi).

Si din pacate (sau fericire) nu pot sa zic "full rizoma" ca sa fie catalogata ca motor de terasa :laugh:

:thumbsup:

Link la postare

asa e. ai perfecta dreptate.

uite...o sa-i pun si furtunase racing. ahh...daca te uitai in poze le vedeai.

pretul ramane acelasi. Multumesc frumos.

Link la postare

man, nu stau sa iti analizez in detaliu motocicleta sau pozele...nu mi-a atras nimic atentia decat ca nu e o motocicleta de circuit...in rest orice in afara de un amortizor ghidon si xeoane nu isi au rostul pe strada...sunt puse de fite...sa faca impresie la terasa...ti-am aratat ce inseamna o motocicleta acesorizata(de pista)...iar daca la tine furtunasele de 30 de euro ii urca pretul la 9000..atunci na...my bad!

Link la postare

Sunt suficient de multe accesorii pentru ca motorul sa fie dat si pe pista fara sa se faca de rusine. Se poate circula perfect legal pe strada cu ea, iar pe strada chiar nu se face de rusine.

Iar pe moderatori ii rog sa stearga linkurile de mai sus deoarece nu sunt anunturile mele.

Multumesc.

block off plates / egr removed

CARROZZERIA GP BREMBO rear caliper relocator KIT

ROBBY MOTO - Gaz rapid pista

post-25721-0-19357900-1317893414_thumb.j

Link la postare

nimic nimic??? ce naiba se intampla de nu isi mai ia nimeni moto??? oare chiar o fi criza?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.