Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

crazybiker46

vand Se Poate Inchide

Recommended Posts

pret???

Imi cer scuze pentru intarziere, dar nu prea stau pe net.

Pretul este de 100 lei pentru anvelopa de fata METZELER

100 lei pentru anvelopa de spate METZELER

100 lei pentru anvelopa de spate PIRELLI

Valabil!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord ca trebuiesc cunoscute datele tehnice alte acareturilor puse la vanzare. Se pare ca vanzatorul crazybiker nu ascuns aceste aspecte. Mie anuntul mi se pare cat se poate de onest, chiar daca nu sunt interesat de astfel de cauciucuri.

Sandulescule, potoleste-te sau primesti o pauza - regulament

Link la postare

Legat de ce zicea @sanducu despre aderenta exagerata a gumelor.....sincer eu ma scutesc de ea....daca aveam gume ultra-super-mega aderente in 4-5 situatii poate ca eram chiar mort acuma, insa cu tzircurile mele de gume gen cele rusesti la aderenta(tari cam vechi si de obicei uzate) nu am cazut niciodata totusi ca mi-a fugit spatele....nu zic ca nu tre sa fie aderente, dar sa vezi ce fain este cand dupa un derapaj scurt pe neasteptate guma spate prinde dintr-o data o aderenta d-asta racing, in loc sa o castigi treptat de la o guma mai tare, si ajungi direct in high-side...deci nu merci, prefer mai bine sa nu ating cu genunchiu jos pe curbe si mai bine sa merg in drift controlat! Asa se explica cum de in teren rar ajungi sa faci acest infricosator high-side! ....si extrapoland nu o sa faci niciodata highside pe gheata :wink:

Link la postare

Mi-am Spus punctul de vedere fata de ,,ceva,, cauciucuri cu o vechime mare...lucru pe care unii useri nu il stiu(cum nici eu nu am stiut la inceput)

Ramane la latitudinea fiecaruia sa hotarasca.doar ca ar trebui lamurite si lucrurile mai putin stiute de alti motociclisti

Eu am pierdut aderenta cu un cauciuc vechi de 2 ani cu 85% carne pe el.Nu mai am tupeul sa merg cu caucioace mai vechi de 3 ani..iar acum caut cauciucuri moi si aderente

Link la postare

Poti pierde aderenta si cu anvelope montate la 2 minute dupa fabricarea lor, dar cum tu (sandu07) ai invatat ce inseamna motociclismul de pe youtube te intelegem. Cred ca ai pierdut aderenta dupa ce ai trecut pe la cultura de barabule si ti-a ramas pamant pe roti.

Cum am mai spus, cauciucurile sunt foarte moi, nu sunt arse si nici coapte.

Cumparatorul poate proba cauciucurile si daca nu este multumit primeste banii inapoi.

Link la postare

salut, m-ar interesa 2 cauciucuri (fata+spate) 120/70z/r17, 180/55z/r17 sau 190, pentru inceputul de sezon la ce pret le ai si de unde esti, multumesc

Link la postare

salut, m-ar interesa 2 cauciucuri (fata+spate) 120/70z/r17, 180/55z/r17 sau 190, pentru inceputul de sezon la ce pret le ai si de unde esti, multumesc

Iti pot da perechea cu 180 RON. Livrez personal in Drobeta Turnu Severin si in Craiova, iar in alte localitati prin curier cu plata ramburs.

Link la postare

Mi-am Spus punctul de vedere fata de ,,ceva,, cauciucuri cu o vechime mare...lucru pe care unii useri nu il stiu(cum nici eu nu am stiut la inceput)

Ramane la latitudinea fiecaruia sa hotarasca.doar ca ar trebui lamurite si lucrurile mai putin stiute de alti motociclisti

Eu am pierdut aderenta cu un cauciuc vechi de 2 ani cu 85% carne pe el.Nu mai am tupeul sa merg cu caucioace mai vechi de 3 ani..iar acum caut cauciucuri moi si aderente

Parerea mea e ca, daca te sperii cand pierzi aderenta spate mai ales din gaz si nu prea o stii controla, da tu vrei sa te dai in continuare "reising" nu ai ce cauta pe motocicleta mai ales in trafic!

Link la postare

Salut! Un Michelin Power Pure 120/70/r17 fabricatie cat mai noua si stare cat mai buna cam la ce pret poti aduce (daca poti?) ? Astept raspuns si merci anticipat.

Stima.

Link la postare

Salut! Un Michelin Power Pure 120/70/r17 fabricatie cat mai noua si stare cat mai buna cam la ce pret poti aduce (daca poti?) ? Astept raspuns si merci anticipat.

Stima.

Imi pare rau, dar nu pot aduce pentru ca nu ma ocup cu asta. Cauciucurile pe care le am sunt din dezmembrari si sunt singurele.

Link la postare

Iti pot da perechea cu 180 RON. Livrez personal in Drobeta Turnu Severin si in Craiova, iar in alte localitati prin curier cu plata ramburs.

nu stiu daca luna asta sau urmatoare fac rost de bani...si as vrea 2 seturi daca ai

si ma mai intereseaza ce an sunt, marca, starea lor

Link la postare

nu stiu daca luna asta sau urmatoare fac rost de bani...si as vrea 2 seturi daca ai

si ma mai intereseaza ce an sunt, marca, starea lor

Perechea este Metzeler Racetec K2, sunt aproape noi cauciucurile si sunt din 2006. Te pot lasa sa le probezi si daca nu esti multumit iti dau banii inapoi.

Ok. Merci mult oricum! Bafta la vanzare.

Pentru putin.

Perechea Metzeler s-a dat

Link la postare

Salut... 120/70-17; 180/55-17; 190/55-17 ... ce ai pe stoc? ma intereseaza producator, DOT si pret, astept PM, multumesc anticipat

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.