Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

jenifer

vand Casca Nolan Xxl Flip Up , Sange La Tava

Recommended Posts

subsemnatul, sau susemnatul horatiu zaharia, tigan cocalar din ibanesti , mures,am vandut casca lui don quijote de la mancha ,userului jenifer aka ciuca dumitru andronic din videle , teleorman contra modicei sume de 250 de lei.tinand cont de faptul ca jenifer aka stiti voi, are datorii si acte de trimis la diversi useri ai acestui forum , am considerat de cuviinta sa-i impachetez casca in diverse articole de imbracaminte [pulovere, fuste si alte alea]....acilisa se termina declaratia lui zaharia, tigan de ibanesti.....si purced eu, jenifer sa va zic cevasilea-deci fara prea multe basme si alte inflorituri-vreau sa donez casca asta cuiva care poarta xxl si vrea flip up.punct...na.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Port XXL, se pune? Basca faptu' ca mai am si pentru pasager o casca in aceeasi culoare... si-s fan declarat al marcii Nolan. Detin un Nolan vechi de peste 20 ani care il port doar pe "comuniste". Hai sa vad cit de adevarat este topic-ul!:thumbsup:

P.S. Promit sa donez una din castile mele unui motociclist nevoias daca o primesc pe asta asa cum se vehiculeaza in textul de mai sus!:thumbup:

Link la postare

Port XXL, se pune? Basca faptu' ca mai am si pentru pasager o casca in aceeasi culoare... si-s fan declarat al marcii Nolan. Detin un Nolan vechi de peste 20 ani care il port doar pe "comuniste". Hai sa vad cit de adevarat este topic-ul!:thumbsup:

P.S. Promit sa donez una din castile mele unui motociclist nevoias daca o primesc pe asta asa cum se vehiculeaza in textul de mai sus!:thumbup:

ti-o trimit, frate, stai sa vie la videle , teleorman , sa-mi dai adresa pe privat, sau acilisa cum vrei tu....eesti foarte sigur ca nu voi trimite casca , da ' o sa vezi ca e invers ''ivan pedala''.....sau poti sa spui tiganusului sa o puna la adresa ta, platesc eu , motoveteranule.

Link la postare

Ai mesaj, asa ca tine-ma la curent cu faptele!:thumbsup:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.