Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ovibiker

vand Vandut!

Recommended Posts

an 97,235000km reali,motor 1987 cmc benzina,inmatriculat ro cu acte la zi,cauciucuri spate noi all season(700 ron),jante aliaj noi,defecte nu prea are(doar becul de la abs sta aprins,un senzor defect probabil.....am uitat sa precizez k proiectorul din bara dreapta nu il mai are...

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

valabil!

Credeti ca v-ar interesa un schimb cu o motocicleta Suzuki RF600R din 1994 + un costum de piele 2 piese ambele la pret 1400euro + diferenta din partea mea?

post-36332-0-44577400-1318796283_thumb.j

post-36332-0-48065900-1318796298_thumb.j

Link la postare

nu dau diferenta...iar dak e ceva mai scump pot oferi ca diferenta un buggy nou in valoare de 3000 euro sau o motocicleta yamaha xt600 enduro in stare foarte buna....

Link la postare

Interesanta masina si pe gustul meu,dar motocicleta mea este evaluata un pic peste si am vazut ca nu dai diferenta.Daca pe busa 99 de serie vrea si 500 euro eu ar trebui sa vreau mai mult nacar din orgoliu.Daca erai mai de aproape veneam sa vad si eu masina.

Link la postare

dupa cum cred k stii am avut deja doua hayabusa 99 si 2000,una alba si cealalta albastra....stiu motoreta ta si istoria ei,e o motoreta ingrijita si la care tii mult dar nu dau diferenta....vreau doar o motocicleta mai ieftina si diferenta sau cel putin una buna si la acelasi pret...stima

:good:

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.