Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

octavitza

vand Vand Honda 954 2003

Recommended Posts

motorul este intr-o stare f buna.nu este dat intr-o roata sau pe circuit.23000 km are multiple accesorii: toba sport, filtru sport, mansoane rizoma etc. 3700euro sau schimb cu r1 dupa 2005 sau gsxr 1000 dupa 2005 plus diferenta din partea mea. 0727870719. nu pot afisa poze.daca sunteti interesati lasa-ti-mi adresa de e-mail si eu o sa pun poze acolo.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nu.este vopseaua originala.decat coditza am facut-o din albastra in alb ptr ca imi place culoarea alb si din punctul meu de vedere da mai bine. u vrei sa cumperi sau intrebi ptr informatii.....

Link la postare

hahahaha doar codita hahahaha pai cum draq a venit motoreta asta fata alba si curu albastru?? cam asta se intelege din ceea ce zici tu acolo

Link la postare

La schema asta de culori, 954 are carena spate bleumarin exact cum este carena inferioara.

De la codita mai lipsesc breteaua de la saua spate si suruburile originale de prindere care au cap mai mare si pot fi folosite pentru prins plasa.

Link la postare

Link la postare

exact asta e si treaba.nu mai e asa de urgenta vanzarea si prefer sa mai astept.e adevarat ca la banii pe care i-a spus radufaramoto iti iei motoarele mentionate mai sus dar nu a spus nimeni ca nu se negociaza pretul si ca ramane fix.dar aiki gasesti fel si fel de cunoscatori in domeniul moto.

Link la postare

Pai spune si tu un ultim pret, eventual cu/fara transport in Bucuresti, sa nu mai existe discutii inutile din partea nimanui. Adica 3700 negociabil denota ca nu prea ai vrea s-o vinzi, evident e motoreta ta si pretul tau.

Link la postare

dar daca esti interesat de o motoreta pui mana pe telefon si suni ca sa vezi un ultim pret.si daca vrei sa cumperi ceva evident te duci sa o vezi nu iti aduce nimeni produsul la nas( eu asa as face) ca dupa sa iti vina vreo idee si sa nu o mai cumperi si sa iasa vanzatorul in gaura. aiki si daca pui un pret la care vrei sa dai motorul tot se gasesc comentatorii si critici, asa ca daca vreti motoare sa le cumparati sunati fratilor, nu numai la mine ci la toti care vor sa le vanda si nu mai comentati ;)

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.