Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

todelo

vand Suzuki Gsx-R 1000 K5

Recommended Posts

revin cu ea la vanzare

intre timp au plecat de pe ea toba si pc3..se vinde in varianta stock

motivul vanzarii-am achizitionat alta de curand deci nu ma intereseaza schimburile!

pretul?nu o dau nici cu 3 mi nici cu 5 mi..undeva intre.cei interesati de-a dreptu' ii rog sa ma contacteze

motorul nu are absolut nici o problema!ofer garantie 6 luni facuta la notar!

p.s. airbrush'ul a fost facut in urma unui lowside..fiind maniac cu intretinerea am cumparat alte carene(lateral dreapta si botul) si asa s-a nascut pictura din mainile lui Zoli! am acasa carenele ZGARIATE care vin impreuna cu motorul pt linistea sufleteasca a noului proprietar.

de asemenea tin sa precizez ca motorul nu este in tara la ora actuala deci va rog sa fim oameni! sa nu ma trezesc ca am trimis motorul degeaba in tara!

post-9414-0-63658100-1322866618_thumb.jp

post-9414-0-94475400-1322866655_thumb.jp

post-9414-0-02734300-1322866698_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt de-a dereptul interesat. iti dau un 1000rr si imi dai k5-ul si mai dai si un suc ca doar suntem prieteni si cred ca merita dat fiind faptul ca te ajut sa scapi de ea. te bagi?

Link la postare

eu sunt de-a dereptul interesat. iti dau un 1000rr si imi dai k5-ul si mai dai si un suc ca doar suntem prieteni si cred ca merita dat fiind faptul ca te ajut sa scapi de ea. te bagi?

cred ca de data asta o sa se vanda :beach:

Link la postare

nu pt sa iti urez decat bafta la vanzare sa intrii si tu in randul celor cu 1000rr... eu vad ca nu se vinde nimic si stii doar ca am avut 2 la vanzare ;)

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.