Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

CrackerX

vand Vand 2 Seturi Placute Fata 636 Zx6R

Recommended Posts

Vand 2 seturi de placute frana fata pe care le am comandat din greseala

cate 4 placute pentru fiecare etrier in total 8 placute

ambalaj original, nedesfacut

merg pe kawasaki

ZX6RR (ZX 600 K1/M1/N1/N6F) 03-06

ZX6R (ZX 636 B1/B2/C1/C6F) 03-06

100 RON

0762645360

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nu exista om teput de mine atat in Romania cat si afara

cauta te rog de curiozitate pe ebay userul nedelcumihaiyzf si ai sa observi ca am aproape 200 feedback-uri 100% pozitiv

cand vindeam si cumparam eu pe ebay piese altii nu stiau sa faca user pe okazii unde vinzi un lucru doar daca il schimbi cu alt lucru din licitatia cumparatorului (schimbi laptop-ul din licitatia ta pe sosetele mele si cd player-ul meu sony?)

ti ai facut o impresie total gresita...inteleg ca vrei sa ti bati joc de mine.....si iti urez succes

iar pe ebay, "boss" primesc intai banutzii si apoi expediez piesa :yahoo: si uite ca n-am pacalit pe nimeni timp de 3 ani

http://imageshack.us...intscreenp.jpg/

Link la postare

nu exista om teput de mine atat in Romania cat si afara.....

....si uite ca n-am pacalit pe nimeni timp de 3 ani....

Nu-i rau! Inteleg ca nu exista vreunul tepuit nici indirect de tine. Sa fiu un pic mai precis... n-ai dat kilometraju' inapoi la solicitarea unui proprietar care si-a schimbat bordul accidentat cu un altul care avea foarte multi kilometri, iar dupa aceasta operatiune omul a purces la vanzarea fierului transformat in fata mare.

A fost cel putin o inabilitate din partea ta, ca sa nu spun altfel, sa postezi ca prestezi asa ceva la semnatura de user al forumului, dar cred ca poti renunta la acest "hobi"! Tu ce zici, poti?

Votul membrilor pro-bike l-ai vazut.

Nimeni nu-si bate joc de tine, se lucreaza cu materialul clientului!

Link la postare

Tare combinatia, cum stii tu sa dai click pe Okazii dar nu stii ce placute sa comanzi. Imi place sa discut cu tine despre combinatii, vorbsc cat se poate de serios.

Si mai zi-mi cum e durerea in maciuca fata de fraierii care cumpara motorete cu kilometri falsificati, ca stiu sigur ca ai vazut multi la viata ta.

Link la postare

placutele le am cumparat de la cineva care nu stia ce sa vinde.nu de pe okazii si "omu" nu mai raspunde sa i le trimit inapoi

prierderea este nesemnificativa oricum

Link la postare

nu prea nesemnificativa...stiu ca sunt destul de costisitoare placutele la 636...pune un pret...cred ca o sa ajute tinand cont ca toti vor sa-si bata joc de tine...

Link la postare

100 lei

cu posibilitatea de a verifica coletul la primire

hehehehe

n au cu ce sa si bata joc de mine...mai programez un soft...un eeprom....un borduletz....asta e viatza

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.