Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Oaspete ExpatBiker

vand Gsx-R 1000 / K8 + Multe Accesorie

Recommended Posts

Oaspete ExpatBiker

Se vinde Suzuki GSX-R 1000 K8 / 18,000 km Negru-Portocaliu / Colorit original / 2 chei originale / Motor stoc / Toate actele la zi / Inmatriculat ----

Pret : Nego.

Motocicleta este de culoare negru cu portocaliu si arata foarte bine (fara zgarieturi etc).

Are un parbriz 50% fumuriu si unul complet negru, protectia farului din fata 50% fumurie (usor de inlocuit). Deasemenea, mai exista si un set nou de levier frana si ambreiaj (de culoare aurie), un set de suruburi pentru parbriz si un set de suruburi pentru corpul din fata de culoare portocalie. Uleiul si franele au fost schimbate in urma cu 300 de km. Nou Bateria pus in Aug 2011.

Mai multe imagini:

http://www.pro-bike....-gsx-r-1000-k8/

Sunati la 0735 131 101

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ma nedumereste anuntul asta... a fost postat de acelsi user in engleza si vindea motoru cu 4000 EUR..am vbit la tel, un tip care a zis ca e american si pleaca din tara...pana la ora 18 se vanduse(eu sunasem p la 4). frate...americanu ti`a lasat si useru sau la momentu ala era un fel de teapa? atunci am vrut s`o cumpar doar ca se vanduse deja pana la ora stabilita de mine pt vizualizare

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.