Mergi la conţinut
Toni

Intrunirea Clubului Motoveteranilor 22-24.06.2012 - Sacelu, Gorj

Recommended Posts

O statie nu este problema o aduc eu. Problema sunt boxele care sunt exagerat de mari si pe motor nu pot sa le car. Dar daca nu avem muzica deloc poate incepem sa cantam noi!

Ok daca avem masina eu le pun la dispozitie. Enduristul a mai facut instalatia de cateva ori asa ca nu vor fi probleme.

Parca statie si boxe oferea Bogdan Harea, gresesc?

Dan, te rog lasa l pe Ivan sa raspunda.

Incerc sa primesc un raspuns simplu si la obiect,[.....]

vezi mai sus, este vorba de laptop ( de la mine ) si TRANSPORTUL boxelor. daca ai nelamuriri,pm-eaza-ma cu incredere.

Toate acestea adunate trebuie musai aduse cu o masina (e vorba de spatiu si de confortul cu care vor fi transportate)...si de asta zicea Bogdan Harea ca se va ocupa.

@Bogdan - marite, inteleg ca la tine e de pus intrebarea, cum e ?

QED

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Postez aici raspunsul lui Dan Rosca de pe P.M.privind transportul Boxelor:

Pentru transportul statiei si boxelor, am vorbit cu Adi Bujie.El vine cu masina, asa ca le va aduce el.

Vine joi la sedinta, si de acolo va merge cu Bogdan Harea la el acasa sa le incarce.

Link la postare

Eu am inteles ca trebuie sa vorbesti tu cu Bogdan ca sa le puna el in masina ta.

:)

QED nu ?:)

Postez aici raspunsul lui Dan Rosca de pe P.M.privind transportul Boxelor:

Pentru transportul statiei si boxelor, am vorbit cu Adi Bujie.El vine cu masina, asa ca le va aduce el.

Vine joi la sedinta, si de acolo va merge cu Bogdan Harea la el acasa sa le incarce.

Multumesc Radu, eu il rugasem pe dan fie sa posteze rapsunsul aici, sau cu acordul lui sa l postez eu. ai fost mai rapid :)

gradinita si mai multe nu :-) vezi, de asta insitam sa fie limpede subiectul

Link la postare

:)

QED nu ?:)

Multumesc Radu, eu il rugasem pe dan fie sa posteze rapsunsul aici, sau cu acordul lui sa l postez eu. ai fost mai rapid :)

gradinita si mai multe nu :-) vezi, de asta insitam sa fie limpede subiectul

Lumea mai si munceste , nu are timp sa stea doar pe forum.

Intrebarea mea este de ce mai avem PM daca le punem aici ? :sclerosis:

Link la postare

offtopic on

Pai o idee ar fi ca intrebarea sa primeasca raspuns de la cei care procedeaza asa.

ca un exemplu mai sunt pm-uri care s-au "mutat". asta e viata,

pentru o problema care dura fix 2 propozitii eu cred ca s-a exagerat , totul este clar acum,

multumesc tuturor ca au ajutat

cam cati oameni muncesc in Ro ? cam jumate :)

offtopic off

Link la postare

offtopic on

Pai o idee ar fi ca intrebarea sa primeasca raspuns de la cei care procedeaza asa.

pentru o problema care dura fix 2 propozitii eu cred ca s-a exagerat , totul este clar acum,

multumesc tuturor ca au ajutat

cam cati oameni muncesc in Ro ? cam jumate :)

offtopic off

Cateodata am senzatia ca nu ai ce face si de aceea postezi , post dupa post.

Ca muncesti sau nu, trebuie sa ai si acces la net, sa ai timp sa citesti , sa ai solutia, etc.

Pana la urma , care e problema ta ?

Lasa-i pe ei sa raspunda.

Eu nu am experienta cu PM-uri "mutate".

Doua propozitii inseamna solutia problemei,rezolvarea problemei a durat mult mai mult.

Link la postare

Saptamina trecuta am dat o stearsa (asa cum ii place lui Nicon sa zica) pe la Sacelu. Am ajuns la o ora cam nepotrivita, lumea fiind la masa...plaja aproape goala, dar m-a impresionat totusi ca acolo se lucreaza de zor la imbunatatirea bazei, iar lucrurile par sa se miste intr-o directie buna.

Nu am stat sa selectez pozele, asa ca pun la gramada, cam ce am fotografiat, cu sau fara sens.

post-32226-0-12915300-1340049943_thumb.j

post-32226-0-84044100-1340050013_thumb.j

post-32226-0-74000700-1340050068_thumb.j

post-32226-0-89726000-1340050126_thumb.j

post-32226-0-92895400-1340050331_thumb.j

post-32226-0-72606800-1340050432_thumb.j

post-32226-0-02386900-1340050484_thumb.j

Link la postare

...procedurile alea " e" pentru probleme la soft ,. da?:)

Nu Alex, procedurile sint pentru probleme la oase, muschi si chestii care atrag reumatismul.

Pentru "soft" n-am descoperit inca baile potrivite, ca as fi mers sa fac si io citeva proceduri! :sclerosis:

Link la postare

Nu Alex, procedurile sint pentru probleme la oase, muschi si chestii care atrag reumatismul.

Pentru "soft" n-am descoperit inca baile potrivite, ca as fi mers sa fac si io citeva proceduri! :sclerosis:

glumeam

dar daca gasesti "devirusari" ma bag si eu .

la "procedurile " astea cu spatele,"romantinsmul" si alea alea cred ca ader . cel putin de incercare sa vad ce eficienta au

Link la postare

Buna seara domnior,

Cu parere de rau anul acesta stau linistit "acasa" , nu ma pot aventura atat de multi km fara expierenta la haturi cum imi place mie sa spun , asa ca nu imi ramane decat sa va urez petrecere frumoasa si sa ajunge-ti cu toti bine la casele voastre si la cei dragi. Multumesc inca odata Domnului Nicu pentru invitatie .

Seara buna si drumuri bune = fara valuri, gropi , cratere si toate cate se mai gasesc pe frumoasele drumuri.

Link la postare

Citeva indrumari pentru participantii la intrunire:

-atentie la radare la intrarea in judetul Gorj dinspre Vilcea in primele localitati, apoi in Bengesti;

-la iesirea din Tg-Jiu spre Sacelu in localitatile Scoarta, Pistestii din Deal;

-in zona Filiasi-Rovinari pentru cei care vin pe ruta Craiova-Tg-jiu.

Incercati sa evitati traseul Craiova-Filiasi-Pesteana-Jiu-Tg.Carbunesti-Sacelu, fiindca drumul este hard enduro!

La intrarea din Cimpu Mare spre Sacelu nu va lasati ademeniti de linia dreapta a drumului si lasati-o mai moale fiindca, pe linga animalele domestice care patrund pe carosabil instantaneu din vegetatia laterala, veti avea surpriza sa ratati doua-trei curbe prost semnalizate si care surprind neplacut participantii la trafic din ambele sensuri (va puteti trezi cu banda ocupata de cel care vine din fata fiindca drumul permite forja si poate oricind sa aduca surprize neplacute). In Sacelu exista o intersectie (drum drept in fata interzis cu stilp sculptat, iar calea buna este spre stinga), la fel de prost semnalizata. Sfatul meu este sa mergeti foarte incet in aceasta localitate, iar dupa Politia locala sa cotiti la dreapta pe pod, traversati si faceti imediat dreapta max. 50-60m unde o sa vedeti blocul in care este cazarea. O sa fiu prezent la receptie sau prin zona (arealul este restrins si pot fi repede gasit). Drum bun si sa ne revedem cu bine! :drinks:

P.S.-nu uitati sa va luati costumele de baie si sa aduceti "lautarii"! :bunny:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.