Mergi la conţinut

Intrunirea Clubului Motoveteranilor 22-24.06.2012 - Sacelu, Gorj


Toni

Recommended Posts

Mda, ce sa zic ? Super locatie si preturi.

Trebuie sa vedem ce zic si cei din partea Moldovei, ei sunt cel mai departe.

Stiu ca diferenta substantiala de pret pentru cazare si masa compenseaza costul benzinei, dar si ei trebuie sa-si spuna parerea.

Mie imi place.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce va fi toata lumea de acord cu locatia trebuie sa ne facem publicitate si pe (no offence Noni ) alte saituri.Apoi trebuie sa concepem un anunt si pentru comunitatile moto regionale, si sa-l plasam la fiecare. Publicitatea e sufletul comertului cica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iarasi punem carul inaintea boilor.

Deschide Dane o urna de votare cu locatiile propuse .

Cea care va intruni majoritatea va castiga .

Prin acest vot nu numai ca stabilim democratic castigatoarea , dar avem si o imagine partiala a contributorilor .

Desigur pot vota si altii in afara de veterani .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DE acord si eu si in cazul acesta n-o sa stau la cort. Toate arata grozav, dar sa se exprime toti. Salutari d-lui Ivan, felicitari ptr initiativa. \toate cele bune.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa da...am tot asteptat o oferta din asta cu implicarea ta Ivane....deci intr-un cuvant VENIM.

Daca pot ajuta cu ceva sa-mi zici ca stii cum si unde ma gasesti.

Respect!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singurele probleme de care cred ca ma voi impiedica la intrunirea aceasta vor fi partea cu bautura alcoolica si nealcoolica, plus dulciurile si fructele necesare la o masa chiar si de motociclisti saraci! Sper sa am intelegerea voastra si sa stiu din timp pe ce voi miza, adica numar exact de persoane, cit doreste fiecare sa bea si ce anume. La fel si cu dulciurile si fructele. Astea toate cred ca va trebui sa le aprovizionez personal de la producatorii locali si supermarket, motiv pentru care am nevoie de date cit mai exacte, incit sa nu mai am surpriza ca la vechile intruniri sa ramin cu vinul sau rachiul nevindute si platite de mine, fiindca nu beau alcool ca sa le pot consuma personal si nici pomeni nu mai este cazul sa fac. De ce? E criza de obraz si vad ca recunostinta nu mai exista, indiferent de gestul facut! Se stie el unu' care a dormit pe banii mei cu pereche cu tot si acum ameninta si suduie! :sad:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivan...din neamul lui Pedala !.......tu ma faci sa scriu iarasi..........vreau si eu...........si am Transalpina intre mine si locatia ta !

Ce a facut criza din mine si ala micu'........2 pe bicicleta ! ( doar ce am gasit poza si m-a binedispus, ca si propunerea ta )

post-6089-0-49181700-1330701061_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toni, te rog, din respect pentru cei ce au alergat sa gaseasca o locatie, sa faci un poll pentru stabilirea locului intalnirii de anul asta.

Sunt convins ca tot cei vreo 20 de utilizatori vor vota!

Sau poate, daca fiecare dintre noi, vom lua legatura cu prietenii din tara, vom avea mai multe pareri.

Respect!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut votarea chiar pe acest topic. Daca mi-a scapat vreo optiune va rog sa ma trageti de atentie si completez.

S-auzim numai de bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu optiunea ti-a scapat,problema e ca sunt prea multe si nu mai stim care si ce pret.Poate ar fi bine sa adaugi la fiecare si pretul pe camera sau alte obligatii gen masa obligatorie sa cort interzis.Zic si eu, nu dati cu parul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu optiunea ti-a scapat,problema e ca sunt prea multe si nu mai stim care si ce pret.Poate ar fi bine sa adaugi la fiecare si pretul pe camera sau alte obligatii gen masa obligatorie sa cort interzis.Zic si eu, nu dati cu parul.

Asa e, sunt multe dar nu vreau sa supar pe nimeni care a consumat timp sa caute ceva si apoi sa fie ignorat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gaxel pentru ca tot esti pe aici , te rog sa verifici ce se intampla cu dreptul meu de a vota .

Se repeta acelasi lucru ca atunci la inceputuri ...

A aparut o eroare

Ne pare rau, a aparut o eroare. Daca nu esti sigur cum sa folosesti aceasta functie sau nu sti cum a aparut mesajul de eroare, incearca sa cauti in fisierele ajutatoare pentru mai multe informatii.

[#10355] You must cast your vote in each question of the poll.

Linkuri Utile

  • Recupereaza parola uitata
  • Creeaza un cont nou
  • Fisierele noastre ajutatoare
  • Contacteaza administratorul forumului

...................................................

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...