Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

adi_zz

vand Dezmembrari Moto Sibiu

Recommended Posts

Carena fata, far si suport bord pt RF400 sau cred ca merge si de pe 600?

lasand la o parte cretinismul situatiei - in sensul ca e stupid in general ce se intampla, ca d-astia prolifici la anuntzuri (ca la o multime de topice sa dai acelasi raspuns te intrebi daca nu cumva-s iepuroaice si ei si tot neamul lor) eu tot nu inteleg de ce p-astia cu dezmembrari dubioase nu-i futeti in gura. si nu le dati reject de pe forum. de ce?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

lasand la o parte cretinismul situatiei - in sensul ca e stupid in general ce se intampla, ca d-astia prolifici la anuntzuri (ca la o multime de topice sa dai acelasi raspuns te intrebi daca nu cumva-s iepuroaice si ei si tot neamul lor) eu tot nu inteleg de ce p-astia cu dezmembrari dubioase nu-i futeti in gura. si nu le dati reject de pe forum. de ce?

rlf.gif Ha, ha, a inebunit lupultease.gif

Link la postare

pt rf numai ce am pe site-ul meu.imi pare rau ca nu te pot ajuta.

• la ce te referi cu dezmembrari dubioase?eu am dezmebrari si anunturi pe pro-bike din 2004.nu inteleg care este problema ta,de asemenea nici vocabularul tau.mersi pentru oferta.dau o bere cand o sa neintalnim.o zi buna festina.

Link la postare

pt rf numai ce am pe site-ul meu.imi pare rau ca nu te pot ajuta.

• la ce te referi cu dezmembrari dubioase?eu am dezmebrari si anunturi pe pro-bike din 2004.nu inteleg care este problema ta,de asemenea nici vocabularul tau.mersi pentru oferta.dau o bere cand o sa neintalnim.o zi buna festina.

ok. stai linistit ca festina cred ca are o problema cu mine din cate am observat...nu am inteles de ce, poate ma lamureste si pe mine. eu doar intrebasem de nsite piese...vad ca nici tu nu ai inteles mare lucru din ce-a vrut sa zica...

Daca m-ai lamuri ce ai vrut mai exact sa spui cu raspunsul asta, poate te-as intelege...in primul rand nu ma ocup de dezmembrari, doar cautam niste piese. Lamureste-ma si pe mine ce ai vrut sa spui ca sa stiu cum abordez situatia si cum sa raspund la un astfel de vocabular.

Link la postare

Salut.Ceva piese pt.yamaha xj 550 ai?[bobine de inductie,cdi] mersi anticipat

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.