Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

nettcafe

vand Vand Kawasaki Ninja Zx6R 2007

Recommended Posts

Vand kawasaki ninja zx6r 2007

An fabricatie iulie 2007

15000 KM

Stare tehnica si estetica impecabila

Accept ori ce test.

Motocicleta este inmatriculata pe ro -rar-itp-valabil

NU ACCEPT SCHIMBURI

pretul este discutabil in limita bunului simt

Pentru cei interesati un numar de contact: 0763.555.369

rog seriozitate

post-37080-0-82288800-1329723496_thumb.j

post-37080-0-27856500-1329723504_thumb.j

post-37080-0-02259100-1329723512_thumb.j

post-37080-0-07063700-1329723520_thumb.j

post-37080-0-68103000-1329723527_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vazut, frumos, singura problema si fara suparare aceasi moticicleta in 4 locuri la 4 preturi diferite:

1.aici; 5200eur

2. okazi.ro: http://www.okazii.ro/catalog/65101614/kawasaki-zx6r-din-2007.html 4500eur

3. 4tuning.ro: http://moto-atv-scutere.anunturi-auto.4tuning.ro/motociclete/kawasaki/kawasaki-ninja-zx6r-din-2007-la-10913219.html 4850eur

4. mobile.ro: http://cautare.mobile.ro/vehicule/showDetails.html?id=157098320&__lp=2&scopeId=MB&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=13100&makeModelVariant1.modelDescription=zx&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&ambitCountry=RO&siteId=ROMANIA&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsAndSuperSportsBike&lang=ro&pageNumber=1 5500 eur

Peste tot pretul e usor negociabil, ori ti la ea prea mult si nu vrei sa o vinzi ori astepti sa vezi unde cad mai multi euroi, sa nu imi zici ca preturile sunt din noiembrie cum ai zis si la fata locului ca personal nu cred deoarece pe 4tuning scrie anunt actualizat la 24.02.2012!

Personal sunt interesat sa cumpar motoru deoarece se vede ca e intretinut dar la un pret corect undeva intre 4000-4300eur, in caz de nu ai gasesti alt cumparator da-mi un mesajsi vb.

O zi buna in continuare si spor la vanzare.

Vand kawasaki ninja zx6r 2007

An fabricatie iulie 2007

15000 KM

5200 EURO

Stare tehnica si estetica impecabila

Accept ori ce test.

Motocicleta este inmatriculata pe ro -rar-itp-valabil

NU ACCEPT SCHIMBURI

pretul este discutabil in limita bunului simt

5200 EURO

Pentru cei interesati un numar de contact: 0763.555.369

rog seriozitate

Link la postare

Salut, iti spun eu, din ce am inteles eu de la el, vrea 4800e ultimu pret, fara sa tin cu el motoru chiar arata bine, ce trebui facut la motor la prima vedere: guma spate schimbata si facut shimbu de ulei.

Singuru lucru care nu mia placut a fost ca avea preturi diferite pe mai multe situri (mai exact a vazut ca incet se apropie sezonu si a crescut repede pretu) in rest daca dispui de cat cere motoru chiar merita banii.

Ti-am spus pretul final.

...Care este ?

Link la postare

Salut , am fost si am vazut motoru , ai avut dreptate robby motoru a fost intretinut. Nici mecanicul cu care m-am dus nu i-a gasit absolut nimic, in afara de guma spate si ulei, parerea mea ca merita, nu tin cu vanzatorul dar nu am ce sa ii reprosez. Mai am de vazut un motor si pe urma ne mai auzim. Salut la toata lumea :scooter:

Link la postare

Da, si eu la fel ma mai duc sa vad ceva mobre azi....

Salut , am fost si am vazut motoru , ai avut dreptate robby motoru a fost intretinut. Nici mecanicul cu care m-am dus nu i-a gasit absolut nimic, in afara de guma spate si ulei, parerea mea ca merita, nu tin cu vanzatorul dar nu am ce sa ii reprosez. Mai am de vazut un motor si pe urma ne mai auzim. Salut la toata lumea :scooter:

Link la postare

La revedere la toata lumea, ti-ai facut un alt user ca sa iti dai bump la vanzare?

Link la postare

La revedere la toata lumea, ti-ai facut un alt user ca sa iti dai bump la vanzare?

:)))))) crezi ca e un cazan de motor. vino si convingete si atunci nu o sa mai zici nimic, omu a venit ieri si a fost multumim. Si roby tot ieri a fost poate sa iti confirme :))))

UP

UP

UP

Link la postare

A costat exact pretul maxim oferit de mine 4300Eur ceea ce eu personal zic ca a fost pretul corect.

Asfalt uscat :D se cam exagereaza un pic cu preturile...ma tot uit si eu la un r6 de 07 dar omu cere tot 5500e...bine are niste extra pe ea dar totusi...

Link la postare

Care dintre ele , ala gri ? cu toba two brothers ?

Asfalt uscat :biggrin: se cam exagereaza un pic cu preturile...ma tot uit si eu la un r6 de 07 dar omu cere tot 5500e...bine are niste extra pe ea dar totusi...

Daca vrei iti mai dau eu pe PM ce am mai vazut ????

Care dintre ele , ala gri ? cu toba two brothers ?

Link la postare

Asfalt uscat :biggrin: se cam exagereaza un pic cu preturile...ma tot uit si eu la un r6 de 07 dar omu cere tot 5500e...bine are niste extra pe ea dar totusi...

Fara suparare ( ca nu e nimic personal) dar mereu cand vad comentarii de genu' asta imi vine sa vomit. Piata moto din romania este, nu cazuta, este efectiv prabusita. Tot nu e bine....Tot e prea scump. Nu conteaza ca iti poti cumpara acelasi produs mult mai ieftin ca afara...tot e prea scump.

Daca nu e bine 5500 pe o motoreta cu "extra'uri" pe dansa, da fuga in italia sau germania si da cu 1000-2000 de euro mai mult, pe fix aceeasi motoreta ( fara extrauri). Poate o aduci pe roti de acolo, daca nu, mai da 500 de euro cuiva sa ti-o aduca.

Numai bine si te rog..n-o lua personal...ca nu e :good:

Link la postare

Fara suparare ( ca nu e nimic personal) dar mereu cand vad comentarii de genu' asta imi vine sa vomit. Piata moto din romania este, nu cazuta, este efectiv prabusita. Tot nu e bine....Tot e prea scump. Nu conteaza ca iti poti cumpara acelasi produs mult mai ieftin ca afara...tot e prea scump.

Daca nu e bine 5500 pe o motoreta cu "extra'uri" pe dansa, da fuga in italia sau germania si da cu 1000-2000 de euro mai mult, pe fix aceeasi motoreta ( fara extrauri). Poate o aduci pe roti de acolo, daca nu, mai da 500 de euro cuiva sa ti-o aduca.

Numai bine si te rog..n-o lua personal...ca nu e :good:

ei bine te inteleg dar nici chiar atat pt un motor de 5 anisor...nici afara nu sunt chiar asa de scumpe...

numa'bine

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.