Mergi la conţinut

inca un accident...


crashmx

Recommended Posts

este vorba despre mihai ...avea un cbr900rr repsol pe care voia sa il vanda...

era cu inca 5 in masina dintre care o fata....el si inca cineva a murit pe loc..... ceilalti 3 sunt grav la spital.....

s-a intamplat in cartier baneasa azi in jurul orei 9 cand erau in drum spre munca......

...masina e varza.....rupta in doua.....

...nu se stie cauza exacta a accidentului insa din cate il cunosteau prietenii mai apropiati nu mergea deloc cu viteza mica ......

....pacat....

mai multe detalii.....

http://www.sbz.ro/modules.php?name=Forums&...5638&highlight=

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e sa mori , poti sa mori si in timp ce citesti acest msj ... cine sunt aia care zic ca daca iti iei motor iti iei moartea ? as vrea sa vad vreunu care zice asa ceva ca este in stare sa conduca un motor vreodata! pacat de acest baiat , Dumnezeu sa ii odihnesca in pace ! R.I.P.

ps : asta sa ales din masina !

post-4241-1121796909_thumb.jpg

post-4241-1121796934_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

" AZI 20 IULIE, LA ORA 21 IN PETROMUL DIN BANEASA (de la fantana Miorita) VA ASTEPT PE TOTI CEI CARE VRETI SA-I APRINDETI O LUMANARE SI SA TRECETI PE LA EL PE ACASA. DE AICI O SA MERGEM IMPREUNA LA EL ACASA IN BANEASA

CINE STIE UNDE STA EL, POATE SA MEARGA DIRECT

ANDREI 0723.63.80.66

NMORMANTAREA VA AVEA LOC MAINE 21 IULIE IN CIMITIRUL SF. MARIA DIN BANEASA, PLECAREA SE VA FACE DE LA EL DE ACASA IN JURUL OREI 12... "

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-i odihneasca!

nu il cunosteam, nici pe el, nici pe ceilalti din masina, numai ca am vazut accidentul marti de dimineata, pe la ora 8 ma duceam catre statia de tramvai din fata de la hotel Erbasu, in Aviatiei, si deodata am auzit o bubuitura, nu stiu de ce s-au lovit prima oara, am avut impresia ca de primul stalp, iar cand m-am uitat in spatele meu am vazut cum masina a zburat in acel stalp, Doamne fereste de asa ceva, ceea ce am vazut m-a socat destul de mult... a fost ingrozitor, 5 tineri facuti praf intr-un morman de fiare.... Pacat! Erau prea tineri pt o asemenea soarta! Sper ca ceilalti trei sa isi revina, desi am inteles ca 2 sunt in stare grava...

Am vazut cate persoane s-au strans in fiecare seara la locul accidentului... Nu-mi venea sa cred, cand am vazut cati prieteni, cunostinte si rude au venit sa le aduca un ultim omagiu baietilor! Un gest foarte frumos din partea tuturor. Am aprins si eu o lumanare pentru sufletele lor! Dumnezeu sa-i ierte!

La ce oare e buna viteza atat de mare? Pacat!!!

Condoleante familiilor si prietenilor!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

groaznic... odihneasca-se in pace si bine ziceti ca de murit poti sa mori oricand din accidente stupide. Poti sa mergi pe strada iar o fufa ne f..tuta si prea ingragostita sa vrea sa isi ia zilele aruncandu`se pe geam cade chiar pe tine si te omoara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...