Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ovibiker

vand Topic Inchis

Recommended Posts

Off-T : Nu contest starea tehnicaa mobrei dar 197 cp ? :wacko: Da un dyno ceva la treaba asta,ca altfel povesti d-astea pescaresti cu castigatul a vreo 20-30 de cai din "tepi spike" si "protectie bascula carbon" am mai auzit.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Sincer irelevanta diferentza cel putin pentru mine, nu vreau sa iti umflu motoru dar arata vis, pacat ca nu am alocati bani care ai ceri tu pe el!

pt carcotasi modelul american are 197cp stock si 200 cu ram-air iar modelul european are 185cp stock si 188 cu ram-air.... :yahoo:

Link la postare

pentru cine nu se pricepe modelul australian are 237 de cai (cu furtune de frana racing). ecu american e limitat la 200 de cai.

deci eu imi iau din australia. daca pun si niste gume racing ajunge lejer la 250 de cai.

Link la postare

Esti carcotas!

pentru cine nu se pricepe modelul australian are 237 de cai (cu furtune de frana racing). ecu american e limitat la 200 de cai.

deci eu imi iau din australia. daca pun si niste gume racing ajunge lejer la 250 de cai.

Link la postare

ce legatura au gumele si furtunele racing cu puterea motorului? ( maresti puterea motorului schimband cauciucul..ce chestie..)

Link la postare

ce legatura au gumele si furtunele racing cu puterea motorului? ( maresti puterea motorului schimband cauciucul..ce chestie..)

cred ca era ironic :wink:

nu stii ce performante ai cu gume turbo cu surprize

Link la postare

pt mine un design mai bun are motocicleta cu suportul de numar acolo,ma linisteste pe mine+ ca nu-i mai uda fusta/chilotii prietenei daca e apa pe carosabil

:)) te rog frumos sa o consideri doar o simpla gluma... mie sincer imi este frica sa cumpar motocicleta pt ca nu am garantia ca faci semnatura identica de 2 ori,pe contract si pe fisa,o sa-mi respinga astia dosaru din cauza asta

motocicleta arata bine ,este si apa in peisaj,eu fiind zodia pesti ma simt bine cand privesc poza

numai bine

vanzare buna

Doamne ajuta

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.