Mergi la conţinut

Iesiri De Weekend 2012


topgun

Recommended Posts

deloc, eu am vazut ca nu e nici o ieseala si am ajuns acolo din greseala, neplanificat.

tu ce crezi ca inseamna emoticonul ala de dupa " gopro"?

vezi ca mereu gurita aia a adus ..discutii, hai s-o mai verifici un pic inaitne sa postezi, asta cu " penibil" nu e prea 'reusita".

si noi am ajuns acolo din gresala,esti singurul pe care deranjaza niste poze

cat despre gurita care aduce discutii ai doua variante.Ori te exprimi corect in scris ca sa inteleg ca e gluma (mie mi s-a parut invidie) ori ignori cu desavarsire postarile mele(sper sa alegi varianta a doua)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i'm in...

Ce sa inteleg?! Nu stiu engleza si nici chef sa invat nu prea am...asa ca te rog din suflet, asa cum am mai facut-o...exprima-te in romana, fara prescurtari, fara limbaj mirck, fara abrevieri...etc. Multumesc! :drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gheata a fost sparta, iar daca in 48 ore se aduna 15 perechi (30 pers.), demarez ostilitatile...daca nu, spun "pas" si-mi cer scuze pentru deranj!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si noi am ajuns acolo din gresala,esti singurul pe care deranjaza niste poze

cat despre gurita care aduce discutii ai doua variante.Ori te exprimi corect in scris ca sa inteleg ca e gluma (mie mi s-a parut invidie) ori ignori cu desavarsire postarile mele(sper sa alegi varianta a doua)

iar ai inceput, frate, o sa cred ca e menopauza sau toamna.tu din cand cand in cand chiar esti intr o stare de nu te intelege nimeni

eu te las in boii tai ca te cunosc, potoleste te fratica.

Ce sa inteleg?! Nu stiu engleza si nici chef sa invat nu prea am...asa ca te rog din suflet, asa cum am mai facut-o...exprima-te in romana, fara prescurtari, fara limbaj mirck, fara abrevieri...etc. Multumesc! :drinks:

sorry, eram pe fuga si de pe telefon

am vrut sa spun, si scuza mi englezeaza de mahala, ca sunt pentru actiune si ca particip si te felicitam pentru initiativa.

si astept si detalii , ca toti ceilalati

respecte

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, deci consider ca esti deja a doua pereche inscrisa! Detalii pot aduce suplimentar abia dupa ce am minimum de persoane deja confirmate...fiindca altfel nu pot solicita muzica si seara dansanta, nu pot cere gratare sau tulburel...

Chestiile astea in grup restrins nu beneficiaza de reduceri si facilitati, logic!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, deci consider ca esti deja a doua pereche inscrisa! Detalii pot aduce suplimentar abia dupa ce am minimum de persoane deja confirmate...fiindca altfel nu pot solicita muzica si seara dansanta, nu pot cere gratare sau tulburel...

Chestiile astea in grup restrins nu beneficiaza de reduceri si facilitati, logic!

eu zic sa consider ca sunt prima :)) ca am postat duap tine imediat

eu sugerez sa faci topic separat ca aci la" weekend" poate se amesteca printre iesirile de o zi

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fie si prima, ordinea conteaza mai putin...chiar daca ai zis-o intr-o limba paralela mie!

Topic separat fac abia dupa 48 ore, daca se vor aduna cele 30 persoane minimum pentru a demara actiunea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivan, bravo, felicitari!

Eu unul nu voi veni, cu toate ca as vrea sa mai fac o tura cu motorul, dar am facut drumul asta de prea multe ori. Daca ar fi fost in alta parte si poate un pic mai aproape (mai in centrul tarii), m-as fi bagat si eu. Sa nu ma intelegi gresit, nu e un repros ci chiar am toata admiratia pentru tine dar n-ar fi rau sa avem o mai mare diversitate in ceea ce priveste locurile, drumurile etc.

Drumuri bune si asfalt uscat celor ce vor merge.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivan, bravo, felicitari!

Eu unul nu voi veni, cu toate ca as vrea sa mai fac o tura cu motorul, dar am facut drumul asta de prea multe ori. Daca ar fi fost in alta parte si poate un pic mai aproape (mai in centrul tarii), m-as fi bagat si eu. Sa nu ma intelegi gresit, nu e un repros ci chiar am toata admiratia pentru tine dar n-ar fi rau sa avem o mai mare diversitate in ceea ce priveste locurile, drumurile etc.

Drumuri bune si asfalt uscat celor ce vor merge.

e clar, ti a placut Bg :)

hai sa i facem concurenta lui Ivan, cu niste bai termale, ce zici ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Incerc sa ajung si eu, daca nu de vineri, macar sambata .

Sa inteleg ca vii singur, insotit...?!

Rugamintea mea este sa postati mai in detaliu ca sa stiu ce fac, adica:" vin de vineri/simbata...doua/trei persoane,...vreau camera cu vedere la Rasarit"...etc, fiindca nu pot intreba chiar de fiecare data aceste mici detalii!

Va multumesc! :good:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai atunci hai cu topicul separt cu detalii :)

eu vreau 2 persona + catele, vedere la mare

Topic separat o sa fac numai daca pina miine seara se aduna numarul minim de persoane pentru a beneficia de tariful special negociat (sau cel tirziu pina joi dimineata la prima ora, cind trebuie sa anunt demararea actiunii).

Altfel, o sa-mi cer scuze pentru deranj atit voua cit si celor de la Hotel Sara...si ramine sa ne revedem cind s-o dori de catre majoritate. :drinks:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar ai inceput, frate, o sa cred ca e menopauza sau toamna.tu din cand cand in cand chiar esti intr o stare de nu te intelege nimeni

eu te las in boii tai ca te cunosc, potoleste te fratica.

La barbati se numeste andropauza.

Ma potolesc in principiu cand nu mai sunt bagat in seama.

Ivane noi o sa zicem Pas,o sa-ti zic de ce cand vom vorbi la telefon.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se organizeaza daca ne adunam minimum 30 persoane pina joi dimineata...altfel, topicul ramine unul cu iesiri de weekend...si-atit!

Deci, contez pe tine sau nu?!

Vreau sa va zic faptul ca nu eu am ales acest weekend, ci pur si simplu asta era singurul inca neocupat, pentru care puteam incerca ceva...fiindca in rest, pina dupa sarbatori, totul este arvunit deja.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...