Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

dmast3r

vand Vand Suzuki Gsx-R 600 K1

Recommended Posts

Se vinde una bucata suziki gsxr 600 k1 km:45000 destul de ingrijita toate actele (carte+talon) asigurare expirata consumabile neschimbate inca.

Cand am cumparat motoreta vanzatorul a zis ca intr-o saptamana imi aduce fiscalul insa tot atat a durat pana sa se evapore complet deci nu pot oferii CERTIFICAT FISCAL insa il pot ajuta cu niste amenzi ca doar de cui pe cui se scoate.Motivul vanzarii nu este faptul ca nu am certificat fiscal ci faptul ca tocmai am devenit pentru a2-a oara tatic deci nevoia de banuti este mai mare.

Contact tel:0752.221.755

mail:daniel.mucoi@gmail.com

PRET:2300 euro

post-30337-0-71342100-1331365061_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut, de ce nu ai finalizat toate actele in ziua respectiva cat despre amenzi iti vin tot tie daca el se duce cu contractul vanzare-cumparare la primarie si precizeaza ca nu ai mai venit sa o radiezi! Felicitari pt. bebe si bafta la vanzare!

Link la postare

Salut, de ce nu ai finalizat toate actele in ziua respectiva cat despre amenzi iti vin tot tie daca el se duce cu contractul vanzare-cumparare la primarie si precizeaza ca nu ai mai venit sa o radiezi! Felicitari pt. bebe si bafta la vanzare!

Ca sa iti raspunsd la intrebare scurt si la obiect noi am facut actele in bucuresti iar motoreta avea nr. de DB deoarece proprietarul este din Gaiesti deci fisa de inmatriculare+ copie dupa carte+contract de vanzare-cumparare cel verde au mers la el pentru a obtine acel financiar si cam asta a fost tot .

P.S ms mult pentru urari

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.