Mergi la conţinut

Ceea Ce Mie Imi Este De Prisos, Poate Tie Iti Este De Folos


topgun

Recommended Posts

  • 3 months later...

Salutare!! caut un pneu spate 169/60-17 pt un "proiect"..asa ca uzura nu conteza dar sa mai poata fii pus pe janta si folosit pt masuratori si mici teste!!0735168123 Raul!

http://www.pro-bike.ro/forums/topic/89165-ceea-ce-mie-imi-este-de-prisos-poate-tie-iti-este-de-folos/page__st__40#entry472023

e ok? dar e la Galati, sa stii...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este super daca le mai ai as lua si cel de fata cu care este in foto!!!te rog suna-ma maine pe nr meu afisat mai sus !!!..te-as suna eu dar nu mai am nr tau!!!multumesc anticipat !!! :yahoo:

Ti le-am pus pe camion. Sambata seara sau duminica dimineata te va suna soferul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Foloseste lant la metru. Gasesti pe diferite marimi la Hornbach. Cel de motor este rigid si greu de asamblat. Daca ai nevoie de menghina, scule esti invitatul meu. Am mai lansat o ideea, lumea a apreciat-o, dar nu este inca verificata. Exista niste zipuri mari si groase. Le-am vazut pe stalpi la cabluri. Cca 10-15 mm latime si 1-1,5 mm grosime. Nu credeti ca pot fi folosite pe post de "lanturi" pe zapada, simple sau in combinatie cu crampoane de plastic sau cauciuc, care sa se adauge pe roata? Ar fi usoare de transportat si usor de instalat, odata ajuns la locul confruntarii cu zapada. In plus, in caz de rupere, nu distrug mobra.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut demult un caucic 100/90/16(second pt ca nu-mi permit unul nou) si nu gasesc; daca auziti de vreunul???.

Am gasit unul dar imi cerea cit nu face.

Va multumesc pt orice sugestie.

Stima

am 100/90/16. Va fi disponibil la inceputul lui Feb 2013. Daca inca iti mai trebuie, tinem legatura.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta as vrea eu sa fac.

post-1974-0-79926900-1356554398_thumb.jp

Deci, caut in continuare un lant vechi.

Exista niste zipuri mari si groase. Le-am vazut pe stalpi la cabluri. Cca 10-15 mm latime si 1-1,5 mm grosime. Nu credeti ca pot fi folosite pe post de "lanturi" pe zapada, simple sau in combinatie cu crampoane de plastic sau cauciuc, care sa se adauge pe roata? Ar fi usoare de transportat si usor de instalat, odata ajuns la locul confruntarii cu zapada. In plus, in caz de rupere, nu distrug mobra.

Ce-s alea zipuri? "Soricei" d-aia din plastic? Arata-mi o poza, eventual ceva similar luat de pe google.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Azi am constatat ca nu mai merge cuptorul cu microunde.Adica nu mai merg microundele.Merge doar Grill-ul.Nu stiu daca se mai poate repara sau e vreo siguranta arsa asa ca am cumparat altul.

Daca cuiva ii trebuie sa-l foloseasca pe Grill sau sa-l repare i-l donez cu placere.Sau poate-i trebuie cuiva afisajul electronic ori alte piese din el (transformator,ventilator).

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

http://www.motociclism.ro/forum/index.php?/topic/273455-donatii/?p=3342530

Dau si io doua cauciucuri, ma incurca prin batatura...moka pentru gorjeni si motoveterani!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are suma de 3000e si-i este de prisos va rog sa mi-o dea mie pentru a-mi cumpara un motor de ciopar la bicicleta sa pot onora prezenta la hotel Poienita de la Sighisoara din luna mai . Sa dau la pedale pana acolo e cam greu si departe . O zi buna tuturor bosorogilor veterani . :thumbup::clapping:

Spor la beute la sedinta nu pot veni azi

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Pentru abonatii Cosmote.

Daca bagi cate un cod d-asta, cica iti dau aia 200 minute si 200 sms in retea + 20 mega de net. Nu stiu exact procedura. Daca nu reusesti intra pe net, pe Pepsi, sau orice eticheta de pepsi, si vezi ce si cum.
Am 4 coduri pe care le donez:
-7266685504444254
-3693116712630203
-2465028359846412
-2818869030932866

 

Daca le ia careva, sa spuna, ca sa nu mai incerce si altii si la ei sa nu mai mearga.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-33794-0-49742300-1366646139_thumb.jpost-33794-0-94569700-1366646171_thumb.jpost-33794-0-20788800-1366646192_thumb.jAm un cauciuc ce nu mai imi este de folos. Dimensiunile sunt 130/ 80/ 17   65H  Metzeler Lasertek . Este in stare buna, are un pic de uzura dar tine sezonul asta fara probleme. Are destula carne pe el . La mine fata era uzata mai mult, dar am schimbat ambele cauciucuri. Daca este vreun doritor, il donez unui motoveteran. In caz de...astept un semn. Aveti imagini.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

Ofer carti din biblioteca personala pt a ajunge la cineva care sa le citeasca. In general literatura.  De preferinta casa de copii, camin de batrani, biblioteca scolara sau sateasca, daca mai exista. Daca este cineva interesat, sau are legaturi cu un ONG de profil sunt pe receptie . Exclus anticariat profi sau amator. In poza doar o mica parte.

post-6386-0-34993800-1389211395_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...