Mergi la conţinut

Ceea Ce Mie Imi Este De Prisos, Poate Tie Iti Este De Folos


topgun

Recommended Posts

  • 11 months later...

Cu destul de multa retinere postez. Mi-ar prinde bine acest cadou care mi se potriveste ca dimensiuni, mai ales ca pe 20 implinesc 65 de primaveri. Daca nu sant solicitari de la alti nevoiasi, (pensionari), multumesc cu anticipatie d-lui Bogan si daca nu are nimic impotriva o poate da lui Stefan 45 de la care o recuperez eu. Va multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc si va urez sanatate si noroc!

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ofer o casca decupata in stare foarte buna. Am folosit-o 10 ani in oras si dupa ce captuseala s-a deteriorate complet am refacut-o la Moto Dan in Timisoara. Dupa reparatie s-a micsorat dimensiunea interioara si orice efort de a o largi nu a avut succes. O dau pt ca ma strange, altfel o casca de firma si foarte reusita, fara zgarieturi pe ea sau vizor.. Are o extraordinara izolatie fonica chiar si pt una integral. Nu stiu ce material, captuseala, bureti a folosit mesterul Dan, dar a reusit-o. Marimea maxima a scafarliei care intra acceptabil este 59 cm. Eu am 61 si strange, nu rezisti cu ea in cap mai mult de o jumatate de ora.

Imagine0584.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fix măsura mea, daca nu o dorește nimeni, ma bag eu la proba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te cred...poze, dovezi, ca de vorbe e satula lumea!:lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ofer o geaca moto de vara. Este destul de groasa, cu protectii, dar foarte bine ventilata. Triunghiurile rosii sunt dublate si cu unele gri si altele albastre practic nefolosite, care se pot schimba intre ele fiind prinse in fermuare. acele fermuare se folosesc pt ventilatie vara. Are si membrana de ploaie. Este cea mai desteapta geaca pe care am intalnit-o. Nu este rupta iar fermuarele functioneaza perfect. Partea proasta, este decolorata. Nu am spalat-o anul asta pt ca aveam de gand s-o vopsesc in masina de spalat cu o sare colorata care cica se gaseste pe la supermarket-uri. Triunghiurile colorate pot fi schimbate dupa preferinta, iar vopsirea cu ele scoase. Este potrivita pt 180 si 85 kg.

Fotografie0170.jpg

Fotografie0171.jpg

Fotografie0172.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Pe 4/26/2016 at 1:50 old steed a scris:

Ofer :

3 buc bujii  noi la cutie  >  NKG -4929 - DPR8EA-9

si

Za legatura lant moto  > Connecting Link for 525 ORS3 O-Ring Series Chain 19/137ORS3

IMG_2585.JPG

IMG_2584.JPG

Salutare. Mai exista Bujiile?Mere  la Transplantul meu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 20 ore old steed a scris:

Pedros, bujiile sunt ale tale.

Primul venit - primul servit   :yes:

Danke sarumana .

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VA SALUT D-LE Old Sted, sper sa va cunosc la Calimanesti. Daca nu exista nici-un doritor as incerca pedaliera pe un NTV desi e honda ,odata cu varsta se mai schimba si poftele. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Pe 6/3/2016 at 7:16 SpeedRacer a scris:

VA SALUT D-LE Old Sted, sper sa va cunosc la Calimanesti. Daca nu exista nici-un doritor as incerca pedaliera pe un NTV desi e honda ,odata cu varsta se mai schimba si poftele. 

Ok. O sa apelez la Bogdan sa ma ajute sa-ti parvina coletul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare!

Caut o casca marimea M (57 cm) pentru un prieten. Nu are pretentii la model culoare etc., doar sa fie in stare buna. Poate oferii maxim 150 lei. Daca are cineva dintre dvs. pe acasa asa ceva si nu va mai foloseste poate reusim sa il facem fericit.

Va multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...